Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="51032"]
0-1, Здоровье и уход
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Папин блог. Пятая неделя

Old date:
Current date: 2020.11.24
New date: 2014.08.14
1
Блогер и папа мальчика-воробушка Александр продолжает рассказ о первых неделях жизни своего сына.  Тиждень п'ятий Тиждень ціка
Мама с младенцем (фото: Fotolia)

Мама с младенцем (фото: Fotolia)

Блогер и папа мальчика-воробушка Александр продолжает рассказ о первых неделях жизни своего сына. 

Тиждень п’ятий

Тиждень цікавий і багатий на події.
Про ювілеї. Цього тижня тобі стукнув місяць. Можу довго і натхненно описувати нашу з тобою першу зустріч, але прибережу це для сімейних свят. Впевнений, ти ще не раз почуєш цю історію від мене, яка з роками обросте новими деталями і побрехеньками, як в Україні будь-який фінансовий потік обростає корупційними схемами. Ти, як і я колись, будеш сидіти, всоте слухати цю історію про худі ніжки, маленьке тіло і волохату голівку і ніяковіти. В кожного з нас є такі історії.
В свій місячний ювілей ти поводився як поважне респектабельне немовля — просив їсти без зайвий криків, гуляв без зайвих рухів, дозволяв себе мити з легким нальотом нудьги.

Про державну медицину. Водили тебе в дитячу поліклініку. Державну. Цим все сказано. Може там, в твоєму майбутньому буде все інакше, і тобі доведеться пояснювати що я мав на увазі, але в нашому теперішньому прийомний день не означає наявність лікаря. Твій поїхав кудись, і 30 хв. ми витратили не дуже корисно. Тому познайомили тебе з дівчиною Masha, яка познайомила нас з іншим лікарем, хорошим.

Про прізвиська. Марко, ти був і залишаєшся горобчиком, але в певних ситуаціях ми використовуємо більш підходящі слова – Марковка, качанчик, кабачок, навіть гавелдичок. Щодо останнього – особисто поясню тобі чому і коли ми це використовуємо. Давай не все будемо виносити на люди 

Про ріст. Ти виріс. Є уже перша одежина, яка мала на тебе. Я був здивований і хотів назвати тебе кабанчиком, але потім подивився на твої мізинчики і зрозумів, шо кабанчик тут я.

Про популярність. Цього тижня познайомився з дівчиною Катею, яка знайома з твоєю мамою Katya. Виявляється, вона тебе впізнала і все про тебе знає. Оце і є справжня популярність — до тебе на вулиці підходять люди і впізнають тебе, навіть якщо ти вдома, а не на вулиці.

Про корисні штуки. Інша твоя знайома, дівчина Люда, дала нам в тимчасове користування чудо-набір шлейок, ременів і застібок, які тебе дуже швидко заспокоюють. Це справжня магія. Шоправда, у цьому ми схожі на парашутистів і я ще не визначився хто кому тут парашут.

Про купання. Твої водні процедури перемістилися на кухню. Більше місця, менше крику і лаунж фм. Тобі, здається, подобається.

Короткий підсумок. Напевно найскладніший тиждень для мене і всієї маленької горобиної сімейки. Півтижня працював і в неділю, акурат на твій, Марко, місяць від дня народження я захворів. У свої вихідні розважався як хотів – лежав, сякався (це якшо раптом хто не знає – намагався видути свого нося), пив ліки, заразив маму. 36,8 / 37,5 / 38 – наші результати в температурних змаганнях. Мама виграла. Ти ж, горобчику, програв. Я зайняв призове друге місце і виборов срібні соплі. Ти тримаєшся і вірю, що в подібних змаганнях тим будеш завжди програвати, бо хто ж подбає про батьків, як не ти?

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Четвертая неделя

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналПонравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Один комментарий на «“Папин блог. Пятая неделя”»

  1. Аватар t.emelyanenko:

    Наша старшая младшую тоже называла «Кабачок» 🙂

    Ответить

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: