[artlabel id="50974"]
0-1, Здоровье и уход

Папин блог. Четвертая неделя

Old date:
Current date: 2018.01.17
New date: 2014.08.13
0
Поделиться:
Мы продолжаем серию публикаций из блога заботливого папы Александра. Тиждень четвертий Ваше Горобчество, сьогодні звіт з запі
Младенец у маминой груди (фото: Fotolia)

Младенец у маминой груди (фото: Fotolia)

Мы продолжаем серию публикаций из блога заботливого папы Александра.

Тиждень четвертий

Ваше Горобчество, сьогодні звіт з запізненням, бо каталися з вами лікарнями, але про це детальніше у звіті наступному.

Про сім’ю. Цього тижня було багато роботи, тому горобчикував ти в основному з Вашим Сісєйшиством, а також з бабусею і дідусем. Спробували з твоєю мамою лайфхак – віддати тебе в калясці їм на прогулянку, а самим поспати. В нас нічого не вийшло.

Про нове. Ми дійшли до водних процедур. Тепер в твоєму арсеналі розваг миття попи під краном і купання. З купанням не все так однозначно.

Про звуки. Діапазон твоїх звуків значно розширився. В тебе з’явився підступний смішок, а уві сні ти можеш заржати як коняка. Ну, не як коняка, але точно як маленький поні.

Про емоції. Уві сні ти часто посміхається, і це дуже контрастує з суворим горобцем, якого мама годує. Можу тільки здогадуватися що тобі сниться.

Про здоров’я. Ти розпочав свої газові війни. Це як Україна з Росією – тільки навпаки. Ніби хтось максимально відкрив кранік так, шо твоя ГТС не справляється з потоком і постійно відбуваються несанкціоновані прориви. Сьогодні, в результаті довгих переговорів і консультацій надлишкові поставки газу припинилися.

Про футбол. Ти став свідком кількох сенсаційних результатів на чемпіонаті світу. Не скажу, шо це тебе сильно вразило, ти був зайнятий спостеріганням чогось невловимого для нас на стелі. І шоб ти знав – Іспанію тобі зовсім не шкода.

Про ювілеї. Наступного тижня тобі місяць, а ми ще досі не оформили твою грошову допомогу. Тому на цей ювілей отримаєш памперси, а не омріяну PS4. Хоча є шанс, що отримаєш нову пральну машину 

P. S. Кажуть, що з одного місяця уже рахують місяцями, а не тижнями, тому не гарантую регулярність моїх звітів. Буду намагатися робити це щотижня, щоб ти знав трошки більше про свої перші дні, ніж більшість з нас. А можливо це будуть місячні дайджести. Побачимо.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Папин блог. Третья неделя

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Метки:
папин блог
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Войти с помощью: 
Загрузка...
Вход
Вход или регистрация через социальные сети:
Регистрация