Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="272253"]

Як не загубити дитину у людному місці: поради та лайфхаки

Old date:
Current date: 2024.02.21
New date: 2023.11.28
0
Поделиться:
Свята, ярмарки, концерти - час перебування в людних місцях. І саме тут є високий ризик для дітей загубитися. Як попередити проблему т

Свята, ярмарки, концерти — час перебування в людних місцях. І саме тут є високий ризик для дітей загубитися. Як попередити проблему та що робити, якщо дитина загубилася у людному місці?

Як не загубити дитину у людному місці

Джерело: Freepik

Нагадайте дитині про золоте правило: «Загубився – чекай на місці і гучно клич своїх дорослих».

Звісно, коли у дитини є заряджений смарт-годинник чи телефон, то можна швидко зв’язатися та скоординувати дії. В усіх інших випадках підготуйтеся до прогулянки, щоб вона залишила лише приємні спогади:

  1. Зробіть фото дитини перед тим, як відправитися в подорож або на прогулянку в людному місці. Це допоможе швидко зорієнтувати оточуючих, як виглядає дитина, яку шукають.
  2. Контакти батьків. Для малюків на ID-браслеті чи навіть бейджі вкажіть свій номер без вказівки імені дитини чи батьків. Також це може бути бирка на одязі або записки в кишенях одягу, рюкзаку з номерами телефонів близьких дитини.
  3. Навчіть дитину словам: «Я загубився/загубилася, подзвоніть моїм батькам». Саме тут у нагоді стане пам’ятка з контактами, яку потрібно показати помічникові.

Поясніть дитині, що не можна йти з іншими, щоб розшукати батьків. Необхідно залишатися на місці, щоб батькам було простіше знайти дитину. Краще просити про допомогу людей у формі.


Таких людей можна визначати з дитиною, прогулюючись магазинами та іншими установами. Обговоріть і покажіть, до кого можна було б звернутися.

Лайфхак для тих, чиї діти відволікаються і схильні до «самостійних подорожей»:

  1. Товар у капюшоні чи кишені. Перебуваючи в магазині, покладіть дитині в капюшон щось із простих товарів із захистом від крадіжки, які змушують рамку на виході дзвеніти при винесенні неоплачених товарів. Таку дитину охорона не пропустить а ось інших — будь ласка… на жаль, охоронці в магазині не завжди уважні до дітей, що самотньо гуляють, та й це не входить до їх інструкції. Не забудьте сплатити товар перед виходом.
  2. Помітний яскравий одяг. Незвичайна шапочка, обідок з ріжками, незвичайний принт на футболці — щось, що впадає в око і зверне на себе увагу перехожих. Камери спостереження часто знімають чорно-біле відео, тому саме незвичайний аксесуар допоможе швидше помітити дитину.

Безпечних і веселих прогулянок!

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Читайте другие свежие материалы в блогах украинских мам и пап
Наши проекты