Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="274081"]

Чи безпечно зараз в Україні?

Old date:
Current date: 2023.03.22
New date: 2022.05.12
0
Поделиться:
!Мова йде не про окуповані ворогом території. Друзі, безпечно чи ні, нам говорять представники влади, зокрема мер міста чи губерна

!Мова йде не про окуповані ворогом території.

Друзі, безпечно чи ні, нам говорять представники влади, зокрема мер міста чи губернатор регіону в якому ви проживаєте. Мені пам’ятаються слова Арестовіча, що «через можливі ворожі обстріли в Україні немає безпечних міст».

Чи безпечно зараз в Україні?

Це правда, але я, як лікар доказової медицини вірю у що? Вірно, в статистику. Медична статистика – наука, яка вивчає здоров’я (і смертність) населення в залежності від соціально-економічних, санітарно-гігієнічних, культурних та медико-біологічних чинників.


Без діаграм, таблиць і точних цифр орієнтовно візьмемо категорію «молоді здорові цивільні люди» і подивемося статистику скільки померло від ракет 🚀, а скільки від нещасних випадків, хвороби і вік не беремо до уваги.

Наприклад, тільки 7 травня, у Львові 17-річний хлопець випав з балкона багатоповерхівки і загинув. Далі на фото  запиталася в Гугла.

Чи безпечно зараз в Україні?

Як бачите, ймовірність загинути від крилатoї ракети менша чи приблизно така ж, як і загинути від автомобіля.

Згадаю ще одні слова Арестовіча 👇

«Нам потихеньку треба звикати жити як в Ізраїлі». Я коли жила в Ізраїлі (аж 9 місяців 😆), запам’ятався на віки такий випадок, коли вночі ми з друзями гуляли в Яффа (район в Тель-Авіві) і бачили як якийсь мужик ходив з ножем в руках. Ми тоді викликали поліцію. А знаєте скільки в Єрусалимі, в священних місцях було 💣 терактів? Загугліть.

Тому завдання мирних мешканців в Україні — виконувати всі інструкції влади з приводу можливих диверсій і НЕ ІГНОРУВАТИ ПОВІТРЯНУ ТРИВОГУ. Це рятує життя!

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.



Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Читайте другие свежие материалы в блогах украинских мам и пап
Наши проекты