Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="274081"]

Чи безпечно зараз в Україні?

Old date:
Current date: 2024.04.16
New date: 2022.05.12
0
Поделиться:
!Мова йде не про окуповані ворогом території. Друзі, безпечно чи ні, нам говорять представники влади, зокрема мер міста чи губерна�

!Мова йде не про окуповані ворогом території.

Друзі, безпечно чи ні, нам говорять представники влади, зокрема мер міста чи губернатор регіону в якому ви проживаєте. Мені пам’ятаються слова Арестовіча, що «через можливі ворожі обстріли в Україні немає безпечних міст».

Чи безпечно зараз в Україні?

Це правда, але я, як лікар доказової медицини вірю у що? Вірно, в статистику. Медична статистика – наука, яка вивчає здоров’я (і смертність) населення в залежності від соціально-економічних, санітарно-гігієнічних, культурних та медико-біологічних чинників.


Без діаграм, таблиць і точних цифр орієнтовно візьмемо категорію «молоді здорові цивільні люди» і подивемося статистику скільки померло від ракет ?, а скільки від нещасних випадків, хвороби і вік не беремо до уваги.

Наприклад, тільки 7 травня, у Львові 17-річний хлопець випав з балкона багатоповерхівки і загинув. Далі на фото  запиталася в Гугла.

Чи безпечно зараз в Україні?

Як бачите, ймовірність загинути від крилатoї ракети менша чи приблизно така ж, як і загинути від автомобіля.

Згадаю ще одні слова Арестовіча ?

«Нам потихеньку треба звикати жити як в Ізраїлі». Я коли жила в Ізраїлі (аж 9 місяців ?), запам’ятався на віки такий випадок, коли вночі ми з друзями гуляли в Яффа (район в Тель-Авіві) і бачили як якийсь мужик ходив з ножем в руках. Ми тоді викликали поліцію. А знаєте скільки в Єрусалимі, в священних місцях було ? терактів? Загугліть.

Тому завдання мирних мешканців в Україні — виконувати всі інструкції влади з приводу можливих диверсій і НЕ ІГНОРУВАТИ ПОВІТРЯНУ ТРИВОГУ. Це рятує життя!

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Читайте другие свежие материалы в блогах украинских мам и пап
Наши проекты