Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="281350"]

8 дитячих мультфільмів про драконів та з драконами

Old date:
Current date: 2024.02.21
New date: 2024.01.08
0
Поделиться:
Символ 2024 року за східним календарем - Дракон, містичне створіння, образ якого часто зустрічається в захопливих фентезійних іст

Символ 2024 року за східним календарем — Дракон, містичне створіння, образ якого часто зустрічається в захопливих фентезійних історіях. Дитяча психологиня Світлана Ройз рекомендує переглянути добірку мультиків, в яких дракони виступають хоробрими й відданими товаришами головних героїв.

Там, де є дракони, там скоріш за все, буде тема прийняття своєї сили, приборкання та проявлення агресії, трансформації. Зв’язок зі своїми справжніми силами та силами природи, контакт зі своєю природою. Дракон, якого ми, щоб зростати до свого потенціалу, маємо не вбити, не підкорити, а приручити. Майже у всіх мультфільмах про драконів є тема боротьби, війн, агресії. Тому ми маємо бути уважні, коли обираємо їх для дітей. У всіх цих мультфільмах щасливий кінець.

Мультфільми про драконів: що подивитися

Як приборкати дракона (6+)

Хлопчика на ім’я Гикавка важко назвати справжнім вікінгом, хоча спадковість у нього більш ніж перспективна: його тато — вождь племені. Поки загони м’язистих воїнів з молотами борються з драконами, які розоряють їхні будинки, Гикавка винаходить різні девайси, які повинні замінити йому відсутні м’язи і силу в боротьбі з ящірками, що літають. Приєднавшись до відбиття чергової атаки, Гикавці вдається підбити одного з драконів. Не наважившись добити пораненого ворога, хлопчик починає виходжувати звіра і поступово пізнає характер драконів, який далеко не такий войовничий, як може здатися.

Дракон бажань (6+)

Простий хлопчина Дінь працює в курʼєрській службі й днями катається мегаполісом на мопеді. Він дуже сумує за своєю найкращою подругою дитинства Лі Не і мріє повернути колишню дружбу, але дівчина належить до багатої сім’ї, а Дінь — до бідного прошарку населення. І ось, доля зводить бідного хлопчину з чарівним драконом зі звичайного, на перший погляд, чайника. Магічний джин-дракон може здійснити будь-які три бажання свого повелителя, який випустив його на волю. Так починаються веселі та захопливі пригоди Діня з чарівним драконом, якому дуже цікаво побачити світ, адже він був в ув’язненні тисячу років.

Мулан

(автори не ставлять обмеження на вік перегляду. Але там є тема війни. В основу мультфільма покладена китайська легенда о Хуа Мулань — жінки, що пішла на війну замість свого батька).
Гуни напали на великий Китай. Кожна сім’я відправляє своїх чоловіків і синів захищати батьківщину.
Юна Мулан дуже засмучена через те, що їхня сім’я не може нічим допомогти країні, адже її літній батько хворий. Одного разу під покровом ночі, вона зважується на ризикований крок: переодягається в чоловічий одяг і відправляється на поле битви разом з іншими солдатами. Однак духи предків не згодні з таким підходом, порадившись, вони посилають маленького дракончика Мушу, з проханням про допомогу, до Великого Кам’яного Дракона. Але Мушу не справляється зі своїм завданням. Залишившись один, він вирішує сам допомогти Мулан в її важкій задачі воїна і таким чином повернути до себе прихильність духів і втрачений п’єдестал.

Рая та останній дракон

(автори не обмежують вікування, але ми уважні — там є метафора війни, руйнування, зрада, тема втрати).
Давним-давно в чарівній країні Кумандре поряд з людьми жили дракони-творці і зберігачі води. Мирному життю настав кінець, коли з’явилися друуни. Породження темряви звертали людей і драконів у кам’яні статуї,і тільки магія драконихи Сису змогла прогнати злих створінь і розчарувати людей, але на драконів не подіяла. Кумандра розкололася на держави Серця, Ікла, Кігтя, Хребта і Хвоста, а чарівний драконій камінь зберігався в країні Серця, якою правил батько Раї. Він мріяв об’єднати землі, але через людську жадібність і заздрість артефакт розколовся. Правитель кожної країни придбав по осколку, а друуни знову стали панувати нероздільно. Кілька років потому Рая і її вірний супутник Тук-Тук безстрашно колесять по випаленій пустелі, досліджуючи річки, що залишилися, і над нею. здобути перемогу над друунами….

Везіння (4+)

Сем Грінфілд — найнещасливіша дівчинка у світі. Раптом опинившись у чарівній Країні удачі, вона об’єднується з істотами, що її населяють, щоб повернути собі удачу.

Феї і таємниця країни драконів (без обмежень)

Симпатичне дитяче фентезі про чарівний світ фей, який занепадає через таємниче зникнення драконів. Події розгортаються у чарівному світі, у  країні Баяла, де пліч-о-пліч в мирі живуть феї, ельфи та чимало інших чарівних істот. Між драконами та феями з давніх давен існував особливий містичний зв’язок. Але одного разук, королева темних ельфів на ім’я Офіра вкрадає всі драконячі яйця, а разом з ними і маленьку принцесу сонячних ельфів. Разом з драконами зникла і магія. Але через декілька років з’являється надія на  те, що чарівний світ ще можна врятувати…

Шрек (без обмежень)

В одному казковому королівстві спокійно собі жив, на болотах, зелений велетень Шрек. Але одного разу, король-деспот засилає на болота всіх мешканців королівства. Спокійному життю велетня приходить кінець. Шреку нічого не залишається, як йти до королівського маєтку і домовлятись. Йому вдається укласти з королем угоду: Шрек звільняє для нього гарну принцесу від злого дракона, а король натомість повертає всіх жителів в свої будинки. Але, звільнивши принцесу, Шрек в неї закохується і принцесі він зовсім не байдужий. І що тепер робити?..


Віднесені привидами (10+)

(в мультфільми є сцени, коли героїня боїться втратити батьків, сцени з битвою дракона).
Тихіро з мамою і татом переїжджає в новий будинок. Заблудившись по дорозі, вони опиняються в дивному пустельному місті, де на них чекає чудовий бенкет. Батьки з жадібністю накидаються на їжу і до жаху дівчинки перетворюються на свиней, ставши бранцями злої чаклунки Юбаби. Тепер, опинившись одна серед чарівних істот і загадкових бачень, Тихіро повинна придумати, як позбавити своїх батьків від чар підступної старої….
Нехай рік Дракона наповнює нас своєю силою.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Читайте другие свежие материалы в блогах украинских мам и пап
Наши проекты