Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="273363"]
Все буде УКРАЇНА!, Здоровье

Дитина не сама: допомога дітям у складних ситуаціях воєнного часу

Old date:
Current date: 2022.09.29
New date: 2022.03.24
0
Війна може розлучати батьків і дітей, ставити сім’ї у кризові ситуації. Офіс Президента України спільно з ЮНІСЕФ та Міністерством

Війна може розлучати батьків і дітей, ставити сім’ї у кризові ситуації. Офіс Президента України спільно з ЮНІСЕФ та Міністерством соціальної політики створили бот «Дитина не сама» для допомоги дітям у складних ситуаціях у воєнний час.

допомога дітям у складних ситуаціях воєнного часу

Джерело: Instagram @azova.com.ua

➡️Посилання на бот: https://t.me/dytyna_ne_sama_bot

В меню можна обрати пункт відповідно до ситуації. Кожен з них містить детальну інструкцію, як діяти.

💚Прихищу дитину


  • Можете обрати пункт, якщо хочете тимчасово прихистити дитину у своїй сім’ї. Для цього існує форма тимчасового влаштування – безоплатна форма прихистку дитини.
  • Також вам необхідно залишити заявку, вказавши персональні дані та контакти. Як тільки з’явиться дитина, що потребуватиме прихистку, вам зателефонують від служби у справах дітей.

🧡Дитина загубилась

  • Тут знайдете поради, як діяти, якщо ваша дитина загубилася.  В Україні  зателефонуйте 102, повідомте найближче відділення поліції чи зверніться до представників місцевої влади.
  • Якщо дитина загубилась закордоном – гаряча лінія 116 000.
допомога дітям у складних ситуаціях воєнного часу

Джерело: Instagram @azova.com.ua

💛Знайшов дитину

Якщо ви бачите чи знайшли самотню дитину. Потрібно діяти так:

  • переконайтеся, що дитина дійсно без супроводу, розпитайте людей поруч;
  • запитайте у дитини, як її звати і звідки вона.Дізнайтесь, коли востаннє вона бачила маму/тата чи іншого дорослого, який був із нею;
  • не залишайте дитину на самоті. Відведіть дитину в тепле і безпечне місце, де є інші дорослі, і поруч із місцем, де знайшли її;

Зателефонуйте 102, повідомте найближче відділення поліції або зверніться до представників місцевої влади.

💜Для іноземців/ For foreignes:

Якщо вам відомі міжнародні організації, які готові прихистити українських дітей. Потрібно залишити заявку. Така сама інформація розміщена англійською мовою.

📲Гаряча лінія

Якщо ви маєте інші  запитання пов’язані з дітьми, то у чаті знайдете контакти гарячої лінії підтримки дітей, сімей та соціальних працівників. Ось вони:

Київстар:

+380675679845

+380969905450

Lifecell:

+380636614252

+380633994592

Vodafonе:

+380953271521

➡️Посилання на бот: https://t.me/dytyna_ne_sama_bot


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты