Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="276009"]
Школьник

Дивіться разом із дитиною: веселі відеоуроки на тему здоров’я

0
Команда міжнародної програми «Супергерої FAST» закликає батьків проводити більше якісного часу разом із дітьми. Організація розроб

Команда міжнародної програми «Супергерої FAST» закликає батьків проводити більше якісного часу разом із дітьми. Організація розробила унікальний чат-бот у вайбері для батьків та їхніх дітей, які навчаються у початковій школі. 

веселі відеоуроки на тему здоров’я

Джерело: freepik

Навчальна програма складається з 5 коротких уроків у форматі мультфільмів від яскравих та веселих Супергероїв FAST. Після реєстрації чат-бот пропонує пройти короткий тест для перевірки актуальних знань. Після складання тесту протягом 5-ти днів ви будете отримувати у вайбер нові відеоуроки кожного дня, організатори рекомендують дивитися їх разом із дитиною та обговорювати.

Після проходження всіх 5-ти уроків чат-бот знову пропонує вам скласти фінальний тест для закріплення матеріалу, а нові знання допоможуть зберегти життя вашим рідним у випадку інсульту! Більш того, знання номеру швидкої медичної допомоги може знадобитися в будь-якій ситуації. Якщо дитина разом із вами дізнається, як це робити, вона зможе самостійно викликати швидку, навіть якщо навколо не буде дорослих. Ми вже маємо реальні історії, коли школярка у Львові врятувала життя своїй бабусі завдяки урокам програми.

«Супергерої FAST» — міжнародна програма, мета якої навчити дітей віком 5-9 років та їхні родини розпізнавати симптоми інсульту та запам’ятати номер швидкої медичної допомоги, і таким чином зберегти життя близьких. Програма розроблена за підтримки Ініціативи Angels та схвалена Всесвітньою організацією боротьби з інсультом. З початку 2021 до травня 2022 року до програми долучилися більше 3500 вчителів в Україні, а навчання пройшли майже 40 тисяч дітей з усіх областей (сайт програми).


веселі відеоуроки на тему здоров’я

Також ви можете розповісти про проєкт учителю того класу, у якому навчається ваша дитина, і таким чином заохотити його/ її до проведення занять із програми для всього класу. Ось так ці уроки проходять у школах. Передайте вашому вчителю посилання на сайт для реєстрації класу. Кожна школа та вчитель в Україні може безкоштовно приєднатися до команди «Супергероїв FAST».

Інсульт є поширеною та серйозною проблемою в усьому світі. За даними Всесвітньої організації боротьби з інсультом, кожна четверта людина страждає від інсульту упродовж життя. Переважно інсульт вражає людей старшого віку (середній вік людини з інсультом – 70 років). У 2020 році в Україні сталося близько 125 000 випадків інсульту. Дослідження показують, що люди часто не розпізнають основні симптоми інсульту і тому не відразу викликають швидку. Однак варто знати, що протягом максимум 4,5 годин людина має отримати кваліфіковану медичну допомогу, щоб мати шанс залишитися дієздатною після інсульту.

______________________________________________________________________________________________

Про Ініціативу Angels

Angels – унікальна ініціатива в галузі охорони здоров’я, яка допомагає лікарням по всьому світу стати максимально готовими до лікування інсульту, аби люди отримали швидку та якісну медичну допомогу. Задля цього ініціатива Angels допомагає створювати нові лікарні, що готові приймати  пацієнтів з інсультом, а також підвищує якість медичної допомоги для таких пацієнтів в існуючих закладах охорони здоров’я. Мета ініціативи – забезпечити усіх пацієнтів з інсультом однаковим рівнем медичної допомоги, незалежно від того, у якій лікарні вони опинились.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты