Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="277567"]
Воспитание

Такі різні: особливості дітей, що народилися навесні

Old date:
Current date: 2023.03.20
New date: 2023.02.28
0
Зима, весна, літо чи осінь… Чи знаєте ви, що сезон народження впливає на особистість? Так, останні дослідження довели, що час, ко

Зима, весна, літо чи осінь… Чи знаєте ви, що сезон народження впливає на особистість?

особливості дітей, що народилися навесні

Джерело: unsplash

Так, останні дослідження довели, що час, коли ми народилися, впливає на нашу особистість. Заведено вважати, що «весняні» діти, яскравіші та творчіші, ніж ті, хто народився у похмурі зимові місяці.

Ось кілька відмінних рис дітей, що народилися навесні

Весняні діти – невтомні оптимісти

Сонячні весняні місяці сильно впливають на характер дитини. Вчені кажуть, що весняні діти є надзвичайно позитивними. Дослідники виявили, що діти, що народилися в травні, з більшою ймовірністю почуватимуться щасливішими, ніж діти, що народилися у жовтні. Хоч би що відбувалося в їхньому житті, вони завжди зможуть бачити його яскравий бік.


Творчість — їхня друга натура

У дослідженні, опублікованому в журналі «Комплексна психологія», йдеться, що більшість знаменитостей, у тому числі політиків та художників, народилися у сонячні весняні місяці. Творчість – ось що поєднує цих людей.

особливості дітей, що народилися навесні

Джерело: freepik

Весняні діти — впевнені у собі

Дослідження показали, що хлопчики, що народилися навесні, більш наполегливі та впевнені у собі, ніж зимові діти. Вчені припустили, що у мам, які отримали велику дозу літнього сонця відразу після зачаття, підвищується рівень гарного гормону, дофаміну, що згодом впливає і на малюка.

Менше страждають на психічні розлади

Якщо ви народилися навесні, у вас менше шансів стати невротиком чи психопатом. Діти, що народилися в теплі місяці, менше страждають на психічні розлади, на відміну від дітей, що народилися в зимові місяці.

Весняні діти стають лідерами

Згідно з дослідженням, проведеним University of British Columbia у Канаді, ті, хто народився у березні та квітні, мають більший шанс стати лідерами компаній. Народжена навесні дитина часто буває найстаршою в класі, а значить, керує молодшими дітьми.

діти особливості дітей, що народилися навесні

Джерело: freepik

Менше хворіють на астму

У весняних дітей ризик розвитку астматичних захворювань нижчий, ніж у тих, хто народився в липні та жовтні.

Весняні діти вищі за ровесників

За даними австрійських дослідників, діти, що народилися між березнем та червнем, як правило, високого зросту. Вчені припустили, що це пов’язано з оптимальною концентрацією гормону мелатоніну в організмі матері під час вагітності, що допомагає стимулювати зростання дитини.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты