Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="268774"]
Новости

Юрій Горбунов розкрив ім’я новонародженого сина

0
Нарешті стало відомо, як Юрій Горбунов та Катя Осадча назвали другу спільну дитину. У подружжя було п'ять варіантів. На якому ж вони

Нарешті стало відомо, як Юрій Горбунов та Катя Осадча назвали другу спільну дитину. У подружжя було п’ять варіантів. На якому ж вони зупинили свій вибір?

Як Юрій Горбунов та Катя Осадча назвали сина

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

В серпні Катя Осадча та Юрій Горбунов стали батьками вдруге. У пари народився ще один син, якого вони назвали Данило. Про це ведучий відверто розповів в програмі «Твій день».

Юрій був присутній на пологах і робив всі необхідні процедури. Насамперед він перев’язав пуповину. Після партнерських пологів ставлення Горбунова до Осадчої змінилися — тепер він все пробачає дружині, адже розуміє, через що вона пройшла.

«Я вважаю, що кожен чоловік повинен бути присутнім на пологах. Зумів зробити дитину — вмій і прийняти. Але до цього процесу треба бути готовим, я ходив на лекції, читав книги. Коли ти все знаєш і готовий, то це уривки загального щастя, яке до тебе приходить з народженням дитини. Єдиний недолік партнерських пологів — після них ти жінці все прощаєш, коли згадуєш, через що вона пройшла»,


— говорить Юрій Горбунов.

Катя Осадча та Юрій Горбунов

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Юрій Горбунов про партнерські пологи

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Для 51-річного Юрія Горбунова це вже друга дитина. Він не зважає на свій вік і дуже щасливий бути татом, хоча доводиться зіштовхуватися із труднощами:

«Я це роблю в кайф. Сьогодні вночі ми прокидалися раз 6, звичайно, втомлені, але дуже щасливі. Я не дивлюся на свій вік, за внутрішнім відчуттям, мені 21, тільки знань зараз більше. У дорослому батьківство більше свідомості і внутрішньої дисципліни»,

— зізнався ведуий.

Нагадаємо, Катя Осадча повідомила про народження сина 19 серпня. Разом з чоловіком вона також виховує 4-річного сина Івана, а ще має дорослого сина Іллю від попереднього шлюбу, який в цьому році вступив в університет в США.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты