Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="274701"]
Новости

Відео дня: випускники з Харкова станцювали вальс на тлі розбомбленої школи

Old date:
Current date: 2022.06.28
New date: 2022.06.06
0
Випускники з Харкова вирішили станцювати свій останній вальс під пісню української виконавиці Jerry Heil. Багато випускників цьог

Випускники з Харкова вирішили станцювати свій останній вальс під пісню української виконавиці Jerry Heil.

Випускники з Харкова станцювали вальс на тлі розбомбленої школи

Джерело: скріншот відео

Багато випускників цього року втратили можливість відсвяткувати останній дзвоник і попрощатися з рідними стінами школи (в деяких закладах взагалі тепер немає стін).
Військове вторгнення росії відібрало у дітей щасливі миті, але це не зламало їх дух. У неділю, 5 червня, десять учнів школи продемонстрували останній шкільний танок під пісню української співачки Jerry Heil «Мрія», яка ідеально описує реалії сьогодення.

«Вони можуть разбомбити щастя
Вони можуть розстріляти Мрію
Але вбити волю їм не вдасться
Кожен буде жати, що посіяв


Вони можуть разбомбити щастя
Вони можуть розстріляти Мрію
Але вбити волю їм не вдасться
Кожен буде жати, що посіяв»,

— йдеться у композиції.


Так, випускники зібралися біля зруйнованих стін рідної школи та виконали чуттєвий танок. За словами одного з учнів, на випускний прийшла лише третина класу. Багато хто виїхав з Харкова через війну.

У ролику, опублікованому на YouTube-каналі Суспільне Харків, видно, що школа майже повністю зруйнована. В деяких місцях немає половини стін, кабінетів та вікон. А ще три місяці тому, поки не вторглося військо РФ, там спокійно навчалися сотні дітей.


Також відомо, що на початку повномасштабного вторгнення, 27 лютого, російські загарбники увірвалися до харківського навчального закладу. Там точилися бої, внаслідок яких українські захисники зуміли знешкодити взвод ворога — близько 30 окупантів.


Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x