Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="270174"]
Новости

Вагітність Катерини Кухар: нова заява артистки

0
На минулому тижні Катерина Кухар заінтригувала публіку неочікуваною заявою. Тоді балерина зізналася, що знаходиться при надії. Вс�

На минулому тижні Катерина Кухар заінтригувала публіку неочікуваною заявою. Тоді балерина зізналася, що знаходиться при надії. Всі вирішили, що вона знову вагітна. До цього моменту зірка не коментувала власні слова, але нещодавно пролила світло на ситуацію.

Катерина Кухар розповіла, чи дійсно вагітна

Джерело: instagram.com/ekaterinakukhar_official

Прихильники протягом тижня намагалися вивідати у Катерини подробиці стосовно її «цікавого» стану. Всі сподівалися почути новину про вагітність. Та сама Кухар не поспішала давати коментарі. Лише у 9-му ефірі проєкту «Танці з зірками» вона нарешті розкрила правду.

За словами Катерини, вона справді перебуває при надії, але дитину не чекає. Зараз її надія стосується роботи.

«Увесь тиждень мені ставлять одне і теж запитання: «Чи дійсно я при надії?». Так, я дійсно при надії. Проте, при творчій. Наші проєкти – це наші діти. Потім вони з’являються на світ. Міжнародний фестиваль «Серж Лифар де ля данс» саме такий», — поділилась суддя проєкту»,


— розповіла Кухар.

Катерина Кухар про вагітність

Джерело: instagram.com/ekaterinakukhar_official

Нагадаємо, народна артистка України Катерина Кухар здивувала публіку заявою під час восьмого прямого ефіру танювального шоу. Коментуючи виступ Олександри Заріцької, суддя сказала, що сьогодні дуже емоційна, бо знаходиться «при надії».

«Нарешті, у цьому контемпі ви розкрили ваші крила, літали над паркетом, зробили піруети, зробили баланс. Я повірила сьогодні в історію вашого кохання. І напевно, я сьогодні така емоційна, тому що при надії»,

– зізналася балерина.

Від несподіванки у залі повисла пауза. Навіть ведучий Юрій Горбунов затамував подих, але потім підтримав колегу:

«Боже, які чудові слова — «при надії», десь я їх вже чув»,

— зауважив Горбунов, який нещодавно вдруге став батьком.

Через це в мережі почали гадати, чи дійсно Катерина чекає дитину. Та тепер ми знаємо, що вона мала на увазі нові проєкти, над якими працює. В будь-якому випадку, що таке бути мамою зірка знає. Вона виховує двох дітей — 12-річного сина Тимура від першого шлюбу та 6-річну доньку Анастасію від теперішнього чоловіка, артиста белету та заслуженого артиста України Олександра Стоянова.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты