Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="270127"]
Новости

«Позаймався з татком йогою»: Юрій Горбунов поділився новими фото з сином

0
Юрій Горбунов з тих чоловіків, на яких завжди можна покластися. Він радо залишається поратися з дітьми, поки дружина працює на зйом�

Юрій Горбунов з тих чоловіків, на яких завжди можна покластися. Він радо залишається поратися з дітьми, поки дружина працює на зйомках. Та й навіть коли Катерина вдома, завжди намагається проводити максимум часу із синами. І нові фото ведучого тому явний доказ!

Юрій Горбунов з сином

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Ведучий шоу «Танці з зірками» днями вирішив порадувати підписників новими кадрами з молодшим сином Данилом. В особистому акаунті в інстаграм він розмістив кілька фото, зроблених після занять йогою. За словами Юрія, Данило позаймався з татком йогою. Закарбувала чудовий момент зіркова матуся Катерина Осадча.

Юрій Горбунов

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

На кадрах Горбунов позує сидячи у залі на килимку для йоги і тримає крихітного синочка. Для занять він обрав сірі шорти та білу футболку. Хлопчика зіркові батьки вбрали у тепленький боді та шкарпетки.

«Юра! Вам вам дуже пасує батьківство», «Як приємно дивились на щасливу людину», «Респект тим татам, які встають вночі до своєї дитини, а вдень граються з ними, коли мама зайнята»,


— мило прокоментували фотографії підписники Юрія.

Знімки ведучого з малям також дозволяють розглянути інтер’єр головної кімнати у заміському будинку Горбунова та Осадчої під Києвом. Як можна помітити, у пари гарний смак. Вони обставили дім у ретро стилі —  тут є крісло, вінтажний комод, лампа, світлий килим та величезний плазмовий телевізор.

Юрій Горбунов з сином

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Нагадаємо, раніше  Юрій Горбунов натякнув, що не проти мати ще дітей від дружини. Цього разу він хоче донечку. Про це ведучий повідомив, залишивши кумедний коментар під одним з дописів Катерини в інстаграм: «А Марійка будет в 40».Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты