Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="273971"]
Новости

«В цей непростий час»: Віра Кекелія вдруге стане мамою

Old date:
Current date: 2022.09.29
New date: 2022.05.09
0
Актриса Жіночого кварталу, співачка та ведуча Віра Кекелія повідомила приємну новину - вона вдруге стане мамою. Дивіться фото!

Актриса Жіночого кварталу, співачка та ведуча Віра Кекелія повідомила приємну новину — вона вдруге стане мамою. Дивіться фото!

"В цей непростий час": Віра Кекелія вдруге стане мамою

Джерело: instagram.com/kekeliavera

Віра Кекелія та її чоловік, музикант Роман Дуда познайомилися в 2017-му на шоу «Голос країни», після чого почали зустрічатися. Стосунки розвивалися стрімко і вже в тому ж році вони стали чоловіком та дружиною, а у 2020 році в них народився первісток — син Іван.

Зараз же зіркове подружжя чекає на другу дитину. Про це повідомила сама Кекелія в інстаграм, опублікувавши кілька сімейних фото. На знімках матуся постала у вільній сукні, яка не приховує великий кругленький животик. Разом з Вірою також позували чоловік Роман та їх син.

«В цей непростий час, Всесвіт нам подарував прекрасну можливість — вдруге стати батьками! Мені дуже важко добирати слова, адже в моєму серці зараз панує і любов і сум одночасно. Авжеж, життя продовжується і як би не було важко прийняти цю жахливу реальність, жінки народжують і радіють цій миті. Адже нічого прекраснішого, ніж нове життя, немає у цілому світі! Мами, я вас обіймаю і захоплююся силою кожної з вас! Слава Україні», — прокоментувала новину Віра.


Віра Кекелія вагітна вдруге фото

Джерело: instagram.com/kekeliavera

Віра Кекелія діти

Джерело: instagram.com/kekeliavera

Джерело: instagram.com/kekeliavera

Вітаємо пару і бажаємо мирного неба над головою!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты