Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275481"]
Новости

Віра Кекелія народила другу дитину: перші фото

0
Зірка «Жіночого Кварталу» Віра Кекелія знову стала мамою. Радісною новиною щаслива матуся поділилася в Instagram та опублікувала перш�

Зірка «Жіночого Кварталу» Віра Кекелія знову стала мамою. Радісною новиною щаслива матуся поділилася в Instagram та опублікувала перші фото з новонародженим малям.

Вера Кекелия, Віра Кекелія

Джерело instagram @kekeliavera

Дитина народилася точно за прогнозами лікарів – на початку серпня. Це знову хлопчик. Ім’я малюка Віра Кекелія не назвала, а от фотосесію з сином влаштувала.

Вера Кекелия, Віра Кекелія

Джерело: instagram @kekeliavera

«От ми і зустрілися. Ще один красивий і мужній чоловік приєднався до нашої сім’ї. Дякую Всесвіту, що я вдруге стала щасливою мамою. Дякую Всесвіту, що я маю сім’ю, в якій всі живі і здорові. Дякую Всесвіту, що я маю неймовірних друзів і подругу, яка постійно на зв’язку і яка якимось чином, перебуваючи за декілька тисяч кілометрів від нас, все одно зробила пам’ятні знімки», — поділилася Віра.

Вера Кекелия, Віра Кекелія

Джерело: instagram @kekeliavera

Фото мами та малюка по відеозв’язку зробила Марта Адамчук — українська співачка, фіналістка 7 сезону шоу «Голос країни» та колега Кекелії з «Жіночого Кварталу».


«Вєруська, наша сім’я стала цього року більшою завдяки вам! Дякую, що ви у нас є! Люблю всім серцем», — написала Марта.

Джерело: instagram @kekeliavera

Джерело: instagram @kekeliavera

По публікаціях та позначках у соцмережах зрозуміло, що Марта Адамчук перебуває в Україні, а Віра Кекелія народила малюка за кордоном. Подробиць про своє місцеперебування співачка не повідомила.

 Вера Кекелия, Віра Кекелія

Джерело: instagram @kekeliavera

Нагадаємо, Віра Кекелія вийшла заміж за колегу за «Голосом країни» Романа Дуду в жовтні 2017 року. 2020 року у них народився син Іван.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты