Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="274400"]
Новости

Українські знаменитості розповіли, як їхні діти реагують на війну

Old date:
Current date: 2023.03.23
New date: 2022.05.26
0
Кожна українська дитина сьогодні знає, що таке війна і яку трагедію вона несе. Для будь-кого це справжній стрес та шок, і діти популя

Кожна українська дитина сьогодні знає, що таке війна і яку трагедію вона несе. Для будь-кого це справжній стрес та шок, і діти популярних особистостей не стали виключенням.

Маша Єфросиніна

(має доньку Нану та сина Олександра)

Ведуча не приховує, її 7-річний син Сашко важко переживає війну. Якось він побачив в новинах, як російський танк переїхав машину з людиною, і почав гірко плакати. Хлопчик все розуміє про війну, яку розв’язала росія. Перед сном він мріє повернутися додому (родина тимчасово переїхала до Львова на початку подій), а вранці запитує, чи ціла ще їхня квартира.


«Перед сном Сашко говорить лише одне: «От би Росія припинила війну і ми поїхали додому». А вранці замість «доброго ранку» запитує, чи не розбомбили нашу квартиру,

– якось розповіла Єфросиніна в інстаграм-сторіс.

Маша Єфросиніна діти

Джерело: instagram.com/mashaefrosinina

Олена Кравець

(має доньку Марину та двійнят Івана і Катерину)

Зірка «Кварталу 95″, як і більшість батьків, говорить зі своїми дітьми про війну в Україні. Молодші діти досі питають, чому росія вирішила напасти на Україну. Судячи з їх діалогу, яким Олена поділилася у сторіз, діти усвідомлюють, що країні-агресорці заздрісно, що ми краще живимо.

— Мамо, росіяни на нас напали, бо їм не подобалось, що ми добре живемо? – питали Катя та Іван.

— Ну, можна й так сказати», – відповіла їм акторка.

— Мамо, але вони замість того, щоб заздрити, могли просто попросити розповісти, як ми це робимо. І все, – поділилися малюки своїм рішенням.

Джерело: instagram.com/lennykravets

Олена Кравець діти

Джерело: instagram.com/lennykravets

Григорій Решетник

(має трьох синів — Івана, Дмитра та Олександра)

Сини Григорія Решетника складно переживали війну. Вони три місяці разом з батьками під сиренами ховалися в бомбосховищах. Родина дізналася, що таке страх, сльози й відсутність сну. Найвачже було середньому сину, 5-річному Дмитру. Врешті ненадовго ведучий вирішив вивезти родину до Польщі, чому дуже зраділи синочки.

«Мені здавалось, що ми максимально мінімізуємо всі страхи – кажемо, що це гра така, спуститись в підвал, розповідаємо історії. Але слова Дімулі свідчать про інше. Коли ми перетнули польський кордон, перші його слова були: «Урааа! Мама, тепер не буде ніяких сирен і комендантської години!». Хоч ненадовго подарували дітям спокій. Ми навіть не очікували, наскільки для них це – важливо».

Григорій Решетник діти

Джерело: instagram.com/grisha_reshetnik

Сергій Притула

(має сина Дмитра, доньок Соломію та Стефанію)

Під час війни Сергій Притула продовжує активно займатися волонтерством, забезпечуючи військових усім необхідним. Саме тому в нього мало часу на виховання дітей. Втім, із цим чудово справляється його дружина Катерина. За словами ведучого, його 5-річна донька чудово розуміє, що росія — ворог України, тому потрібно відмовлятися від усього російського. Так, тепер вона дивиться свій улюблений мультик українською.

«Я поставив на паузу, ми почали балакати, кажу: «Ти взагалі розумієш, що відбувається в країні?» А вона мені: «Так, на нас напала Росія, росіяни – наші вороги, і вони роблять біду<…> Якщо дитина вже в чотири роки розуміє такі речі, усвідомлює і починає правильно фільтрувати контент, значить ми з дружиною правильно виховуємо дітей», — поділився зірковий тато в одному з інтерв’ю.

Сергій Притула діти

Джерело: instagram.com/siriy_ua


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты