Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="274373"]
Роды

8 українських зірок, які народжували за допомогою кесаревого розтину

0
Багато українських зірок відверто діляться своїми історіями про пологи, і не приховують, що їм довелося пережити кесарів розтин.

Багато українських зірок відверто діляться своїми історіями про пологи, і не приховують, що їм довелося пережити кесарів розтин.

9 українських зірок, які народжували за допомогою кесаревого розтину

Вважається, що пологи шляхом кесаревого розтину – менш болючі. Проте, історії цих українських мам доводять, що це не зовсім так. Просто іноді кесарів може врятувати життя малюкові, і мамі.

У цій добірці ми зібрали 8 історій українських зірок, які народжували за допомогою кесаревого та не приховують цього.


MAMARIKA

Співачка MamaRika вирішила розповісти історію своїх пологів і зізналася, що їй робили кесарів розтин. Зіркова мама не приховує, що їй було дуже страшно.

MamaRika розповіла, як за день до пологів приїхала на плановий огляд до лікаря, в результаті якого було ухвалено рішення залишитись у пологовому будинку, оскільки співачка могла скоро народити. Вночі вона відчула, що в неї тягне живіт, зазначивши, що тренувальних перейм у неї не було.

«Знаходячись під контролем лікаря, під ранок, ми вже зрозуміли – почалося. Чи варто говорити, що я ніколи навіть не лежала у лікарні за все життя – тому було, м’яко кажучи, страшнувато. Коротше, я як їжачок у тумані сліпо довірилася супер бригаді лікарів, і не даремно – тому що в конкретний момент було прийнято рішення робити кесарів розтин…», – поділилася співачка.

MAMARIKA

Джерело: Instagram@mamarika_official

ВАСИЛІСА ФРОЛОВА

Українська телеведуча Василіса Фролова також пережила екстрений кесарів розтин. Вона зізналася, що на 41 тижні вагітності її син перестав ворушитися, в результаті після приїзду до пологового будинку їй екстрено зробили операцію.

Попри те, що Василіса планувала пологи природним шляхом, лікарі вирішили зробити кесарів, оскільки у малюка сталося кисневе голодування через подвійне обвивання пуповиною.

«Я поїхала робити КТГ і за словами лікарів зрозуміла, що тут щось не те. Ми зібралися до пологового будинку. Мене мама везе, а сльози градом. Я не відчувала живота, а після УЗД мій лікар сказав: Василіса, народжуватимеш сьогодні. Ти йдеш, переодягаєшся і ми робимо кесарів розтин», – зізналася вона.

Василіса повідомила, що перенесла операцію нелегко — під час операції була у напівсвідомому стані. Їй здавалося, що вона на межі життя та смерті.

ВАСИЛІСА ФРОЛОВА

Джерело: Instagram@vasyafrolova

АНІТА ЛУЦЕНКО

Фітнес-тренер Аніта Луценко під час пологів планувала народжувати самостійно – навіть без епідуральної анестезії. Усю вагітність спортсменка відчувала себе чудово, проте під час пологів виникли ускладнення і було прийнято рішення робити кесарів розтин.

«Все пішло не за планом. Чомусь о 12 годині ночі я вирішила перечитати форум про те, хто як народжував. Потім почала згадувати, як правильно дихати, зробила позначки в записнику і заснула. А за пів години — просто уві сні! — відійшли води, і ми поїхали до лікарні. Після огляду виявилося, що виникли проблеми й, найімовірніше, мене доведеться оперувати. Лікар попередив: якщо ще кілька годин чекати на початок родової діяльності, можна нашкодити здоров’ю дитині. Ну яка мама в здоровому глузді чекатиме?», — Розповідає вона.

Аніта додає, що кесарів був для неї неприпустимим варіантом, але доля розпорядилася інакше:

«При іншому розкладі кесарів для мене був неприпустимим варіантом. Я ніколи в житті не лежала у лікарні! Ніколи не робила уколів! Та що там казати — температури +38 у мене ніколи не було! Але нічого, вважатимемо це ще одним позитивним досвідом», — відзначила зірка.

 

АНІТА ЛУЦЕНКО

Джерело: Instagram@anitasporty

СЛАВА КАМІНСЬКА

Співачка народжувала свою другу дитину, доньку Лауру за допомогою кесаревого розтину. Раніше вона розповіла, як пройшли її другі пологи.

«Кесарів — це жерсть! Але лікарі попалися чудові — вислухати всі нісенітниці, які я несла під наркозом і при цьому все зробити швидко і якісно, ​​не кожен зможе! Я щаслива», — Після пологів розповіла співачка.

На численні запитання шанувальників, чому їй довелося робити кесарів, Слава відповіла з гумором.

«Чому кесарів? Ось цікаво, яку відповідь ви хочете почути? Тому що це дорожче, а я хотіла повипендрюватися перед подружками? Тому що потрібно у житті спробувати все? За показаннями лікаря і життя, і здоров’я дитини дорожче, ніж порізаний живіт і взагалі, ніж все у світі?», — відповіла вона.

СЛАВА КАМІНСЬКА

Джерело: Instagram@babaslavka

НАТАЛКА КАРПА

Відома українська виконавиця Наталка Карпа також народжувала за допомогою кесаревого розтину. Вона зізналася, що пологи були партнерськими, але згодом виникли проблеми. Вона витримала родову діяльність і в результаті операцію — кесарів розтин.

«Я така свідома матуся, яка хотіла народжувати без кесаревого розтину та анестезії. Але коли ти вже там і бачиш зовсім інші реалії, то думаєш: «Так! Що ця епідуралка». А потім у нас був дуже критичний момент – почало падати серцебиття дитини, і ми дуже злякалися. Закінчилося все кесаревим розтином, але дитину дістали. Вона за шкалою Апгар мала гарні бали. Коли донечка заплакала, мені одразу її приклали до грудей, а потім із нею був батько», — Раніше розповідала Наталка.

НАТАЛКА КАРПА

Джерело: Instagram@natalkakarpa

КАТЕРИНА БУЖИНСЬКА

Українська співачка Катерина Бужинська, яка у грудні 2016 року народила двійню, також ділилася своїм досвідом та подробицями появи на світ дітей.

Артистка зізналася, що лікарі вирішили робити їй кесарів розтин.

«Стати поруч зі мною було бажанням чоловіка. Медики вирішили робити мені кесарів розтин під загальним наркозом, тому чоловік першим побачив дітей. А коли я прийшла до тями, сина та доньку поклали мені на груди. Дивилася на них і плакала від щастя», — Розповіла Катерина.

КАТЕРИНА БУЖИНСЬКА

Джерело: Instagram@buzhynska

АНАСТАСІЯ ПРИХОДЬКО

Українська артистка Анастасія Приходько – мати трьох дітей. Молодший син Лука народився минулого року. Після пологів Анастасія вирішила поділитися думками про жіночу фігуру та материнство, зізнавшись, що їй робили кесарів розтин.

«Як бути тим, хто звик завжди бачити одне відображення в дзеркалі, а після пологів на тебе дивиться зовсім інша людина… Зайві кілограми, розтяжки, обвислий живіт, обвислі сисюлі, недоглянутість. І буває так, що просто немає сил що-небудь робити. Не забуватимемо про часту післяпологову депресію і гормони.

Бути мамою – найскладніша місія на землі для жінки: виносити та народити! Я пишаюся своєю смужкою на животі, яка щодня нагадує мені про сина, я не соромлюся свого живота, який обвис і схожий на тертку, так в мене целюліт. Так-так, бо я їла і допомагала рости моїй дитині! Я пишаюся своїм животом (хоча я зараз дуже намагаюся його прибрати). Але, я з гордістю його показую вам, я пишаюся, що стала мамою втретє! Я хочу підтримати кожну маму, знаю, як це складно! Бог створив жінку до появи глянцю, лайків, подіуму, сцени! Він створив жінку, щоб вона могла подарувати життя!» — звернулася до всіх мам співачка.

АНАСТАСІЯ ПРИХОДЬКО

Джерело: Instagram@prykhodko_official

ЛІЛІЯ ПОДКОПАЄВА

Українська олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва – теж мати трьох дітей. Наймолодша донечка Лілії народилася за допомогою кесаревого розтину.

Спортсменка не розповсюджується на тему своїх пологів і того, чому їй вирішили робити кесарів розтин, проте в одному з інтерв’ю цю інформацію підтвердила:

«Я перестала займатися гімнастикою 11 років тому. Кілька місяців тому у мене народилася донька. І мені робили операцію – кесарів розтин», — заявила вона.

ЛІЛІЯ ПОДКОПАЄВА

Джерело: Instagram@podkopayeva_official

МАША ЄФРОСИНІНА

Телеведуча та зіркова мама Маша Єфросиніна зізналася, що і перші, і другі її пологи могли закінчитися трагедією, якби не злагоджена робота лікарів.

«У мене було двоє пологів, і все було чудово із самого початку! Я себе спокійно почувала: 10 знаменитих пальців — хто народжував, зрозуміють! (Повне розкриття шийки матки). І обидва рази мої малюки творили чудеса … Обидва рази я виходила з пологів з неймовірною подякою, що все так вирішилося круто! І я розумію, що обидва рази була загроза саме під час пологового процесу, коли ти тужишся, коли дитина вже йде…», — розповіла вона.

Маша додала, що під час пологів молодшого сина Саші їй довелося робити екстрене кесарів розтин:

«Сашенька, мій молодший взагалі не вставив голівку. Це означає, що ще одна потуга, і вона може зламатися шия. Тому мені між потугами зробили операцію кесарів розтин. Не можу сказати, що це був найприємніший момент у моєму житті. Швидше, один із найстрашніших! Однак, я живу з думкою, що мою дитину врятували». — зізнається вона.

МАША ЄФРОСИНІНА

Джерело: Instagram@mashaefrosinina


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты