[artlabel id="52967"]
Новости

У Мистецькому Арсеналі відкрилася Фінансова Лабораторія для дітей

Old date:
Current date: 2018.09.18
New date: 2014.09.10
0
4 вересня відбулася презентація Фінансової Лабораторії Арсеналу Ідей, освітнього проекту для дітей та підлітків, який спрямован
Фінансова гра

Фінансова гра

4 вересня відбулася презентація Фінансової Лабораторії Арсеналу Ідей, освітнього проекту для дітей та підлітків, який спрямований на розширення кругозору та надання цікавих та корисних знань про світ фінансів.

Тут вперше в Україні будуть представлені унікальні інтерактивні об’єкти, розроблені та виготовлені спеціально для проекту. У творчій ігровій формі вони демонструють розвиток грошових відносин від давнини і до сьогодні та стимулюють інтерес до фінансів, а також підприємництва.

Наповнення та концепція Лабораторії були розроблені командою Мистецького Арсеналу, експертами MasterCard, художниками та банкірами. Для широкого кола відвідувачів вона відчинить свої двері вже на початку жовтня. Для дітей та підлітків також буде проходити серія майстер-класів, що підвищать їх фінансову грамотність та підготують до прийняття фінансових рішень.

«У наш час знання про фінанси важливі, як ніколи раніше. Сучасній людині вони необхідні не тільки для того, щоб керувати своїм бюджетом, а й для того, щоб вести повноцінне життя і навіть проявляти свою громадянську позицію. Використовуючи багаторічну експертизу та міжнародний досвід MasterCard, ми створили таку Фінансову Лабораторію, яка буде цікава не лише дітям, але і дорослим. Це надзвичайно простий та захоплюючий спосіб пояснити дітям що таке гроші та як ними користуватися», – зазначила Віра Платонова, генеральний директор представництва MasterCard Europe в Україні та Молдові.

Партнерам проекту – Ощадбанку та представництву MasterCard Europe в Україні – подякувала Ольга Вієру, директор благодійного фонду «Мистецький Арсенал»:

«Проект АРСЕНАЛ ІДЕЙ грунтується на широкому і ефективному партнерстві, тому ми вважаємо, що створюємо його спільно з нашими партнерами.  Ми щиро вдячні за допомогу, чудові ідеї та активну участь у роботі над їх втіленням, адже для проекту розроблено спеціальну інтерактивну програму навчання у фінансовій сфері та цілий ряд унікальних цікавих активностей».

Гості Фінансової Лабораторії зможуть побачити авторську інсталяцію, створену сучасними українськими художниками, – історичний екскурс з банку минулого до банку майбутнього, подивитися захоплюючий анімаційний ролик, що продемонструє функції грошей, та ознайомитись з валютами різних країн світу. Крім цього, вони зможуть випробувати всі інтерактивні об’єкти, представлені у Лабораторії: 3D макет платіжної картки, інтерактивний стенд «Наповни скарбничку», а також погратися у фінансову гру та протестувати справжню касову зону.

Касова зона

Касова зона

Інтерактивні об’єкти лабораторії

Інсталяція «Із чого зроблена картка»

Великий 3D макет картки з інтерактивними елементами, на які можна натискати, після чого вони підсвічуються і озвучується, що це за елемент і яка його функція. 3D макет повністю відтворює картку і містить номер, чіп, термін дії, магнітну полосу тощо.

Інтерактивний стенд «Наповни скарбничку»

Інтерактивна гра для наймолодших відвідувачів Лабораторії, яка допоможе зрозуміти, чому важливо заощаджувати.

 Гра на підлозі «Шлях до успіху»

На ігровому полі розміром 3х3 метри кожен гість Фінансової Лабораторії зможе пройти свій шлях до успіху і стати «Найкращим молодим підприємцем року». По дорозі на нього чекатимуть різні фінансові ситуації, у які може потрапити кожен дорослий, який будує свою кар’єру і створює власний бізнес.

Касова зона

У лабораторії створена зона, де відтворено атмосферу магазину з її невід’ємними атрибутами – касою, терміналом і, звичайно ж, вітриною – там кожен відвідувач зможе протестувати безконтактні розрахунки PayPass-карткою та отримати за це сувенір.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: