Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="270275"]
Новости

Співачка Alyosha вперше за довгий час показала підрослу доньку

Old date:
Current date: 2023.02.08
New date: 2021.11.05
0
Олена Тополя, відома як співачка Alyosha, рідко ділиться знімками молодшої дитини, проте днями зробила виключення. Вперше за довгий ча

Олена Тополя, відома як співачка Alyosha, рідко ділиться знімками молодшої дитини, проте днями зробила виключення. Вперше за довгий час шанувальники змогли побачити підрослу Марію.

Alyosha показала підрослу доньку

Джерело: instagram.com/alyoshasinger

Alyosha активно веде власний акаунт в інстаграм. Як і більшість зірок, вона ділиться фотографіями не лише різних заходів та виступів, а й особистого життя. Зірка показує свого чоловіка Тараса Тополю та старших синів, проте маленьку донечку приховує.

Марічка рідко з’являється в соцмережах співачки, та й на цих фото майже неможливо розгледіти обличчя дівчинки. Лише для реклами підгузок матуся вирішила зробити виключення і показати підрослу донечку.

Alyosha з донькою

Джерело: instagram.com/alyoshasinger

Прихильники залашились у захваті від нового знімку мами з донькою. Багато хто мріє, щоб Олена припинила приховувати обличчя дівчинки. Можливо, коли та підросте, зірка дійсно розкриє її зовнішність.


«Яка доросла», «Красуні», «Ой, і в нас підгузки теж іграшка»,

— прокоментували допис користувачі.

Сама артистка в дописі до знімку розповіла трохи про характер донечки. За її словами, дівчинка дуже активна, постійно чимось займається.

«Наш зайчик вже такий моторний. Всидіти п’ять хвилин спокійно — завдання не для Марусі. Сьогодні будували новий будиночок з лего а пізніше з підгузків:) Дуже багато зусиль було вкладено»,

— поділилася Alyosha.

Альоша діти

Джерело: instagram.com/alyoshasinger

Нагадаємо, у серпні минулого року в родині Тараса Тополі та Alyosha сталося поповнення. У пари народилася третя дитина — донечка, яку назвали Марійкою. Пара одружилася влітку 2013 року. Трохи раніше в них народився син Роман, а через два роки син Марк.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты