Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="270267"]
Новости

Влад Яма здійснив мрію своєї родини: подробиці та фото

Old date:
Current date: 2022.06.25
New date: 2021.11.04
0
Хореограф та суддя проєкту "Танці з зірками" Влад Яма здійснив давню мрію своєї родини. Сімейство нарешті відправилося на Мальдіви.

Хореограф та суддя проєкту «Танці з зірками» Влад Яма здійснив давню мрію своєї родини. Сімейство нарешті відправилося на Мальдіви.

Влад Яма на Мальдівах

Джерело: instagram.com/vladyama_official

В інстаграм Влад Яма поділився з прихильниками радістю. На 40-му році життя він зумів здійснити одну з найзаповітніших і найдорожчих мрій сім’ї — влаштувати відпустку на Мальдівах. Разом з дружиною Ліліаною та сином Леоном він проведе кілька тижнів у тропічній державі.
За словами танцюриста, вони з дружиною довго сумнівалися щодо поїздки через відгуки знайомих та дорогу вартість відпочинку. Влад та Ліліана кілька разів прораховували відпустку, але кожного разу відкладали подорож через високі ціни. Та, побувавши на острові добу, пара переконалася, що даремно не наважувалася на поїздку раніше, адже «важливо не скільки, а як».

«Завжди було дорого або, судячи з відгуків, «туди менше ніж на 10 днів немає сенсу їхати». А коли було в запасі два тижні, рвалися в Америку. Так ось, пробули добу і переконалися, що відгуки — така собі історія. Важливо не скільки, а як».


Влад Яма з дружиною та сином

Джерело: instagram.com/vladyama_official

Влад та Ліліана думали відправитися у «хороший Єгипет». Пара не була там років 13. Однак ціни там зрівнялися з цінами на Мальдіви, тому врешті вони вирішили здійснити давню мрію.

«Складно описати словами картинку… Просто здається, що це кіно»,


— поділився емоціями танцюрист.


В сторіс Яма такоже показав перші моменти після прибуття до тропічної країни. Видно, що родина дуже щаслива нарешті опинитися на омріяному відпочинку.


Влад Яма фото

Джерело: instagram.com/vladyama_official

Син Влада Ями

Джерело: instagram.com/vladyama_official

До речі, лише в минулому році Влад Яма та його дружина Ліліана припинили приховувати обличчя сина. Не показувати зовнішність дитини в соцмережах було ідейною позицією Влада. Він вважав неможливою публікацію знімків, поки Леон не підросте і не висловить своє ставлення до цього. Тож, коли хлопчик підріс, батьки спитали в нього дозволу і тепер активно діляться яскравими сімейними фото.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x