Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="268544"]
Новости

«Перша зйомка в 11 днів»: Катя Осадча знялась з новонародженим сином

0
Відома українська ведуча Катя Осадча вразила прихильників знімками з фотосесії з новонародженим сином. Милуємось першими кадрами

Відома українська ведуча Катя Осадча вразила прихильників знімками з фотосесії з новонародженим сином. Милуємось першими кадрами.

Катя Осадча з новонародженим сином

Джерело: instagram.com/kosadcha

Родина Каті Осадчої та Юрія Горбунова збільшилася, коли 19 серпня ведуча народила третього сина. Довго засиджуватися в декреті ведуча не стала і вже через 5 днів після пологів повернулася до роботи. Тепер зіркова матуся влаштувала першу фотосесію з малюком.

«Перша зйомка в 11 днів»,

— підписала кадри ведуча.


Вона поділилася фотографіями в історіях в інстаграм. Для фотосету Осадча обрала білу сукню з пишними рукавами та прозорими вставками. А доповнила образ не головним убором, як завжди, а живими квітами, які вставила в зачіску.

Катя Осадча

Джерело: instagram.com/kosadcha

Також у зйомці взяв участь середній син ведучої та перший спільний з Юрієм Горбуновим — 4-річний Іван. Ба більше, хлопчик проявив зацікавленність до фотографування і навіть зробив фото мами.

Катя Осадча

Джерело: instagram.com/kosadcha

Цікаво, що Катя Осадча та Юрій Горбунов досі не розповіли, як назвали малюка. Кажуть, вони обирали між Юрієм та Михайлом. Сама ж ведуча в нещодавньому інтерв’ю зізналась, що не хоче називати хлопчика на букву «І», як попередніх синів. В неї є 5 варіантів, які розкривати вона не стала.

«Це буде точно не на букву «І», тому що імена на «І» в моїй голові закінчилися. Справа в тому, що третьою я чекала дівчинку. Ну, все ж, хотілося. А тому, що у нас третій хлопець, з новим чоловічим ім’ям мені трохи важче, ніж в два попередні рази. Насправді так багато хороших чоловічих імен, у мене п’ять варіантів»,

— зізнавалась зірка.

Можливо, згодом Осадча порадує шанувальників результатами фотосету та тоді вже розповість про ім’я молодшого сина. А поки будемо слідкувати за новими подробицями.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты