Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="273603"]
Новости

Оля Полякова презентувала колискову для українських дітей

0
Українська співачка Оля Полякова вирішила підтримати дітей новою колисковою. В основу пісні лягла відома Мелодія українського ко�

Українська співачка Оля Полякова вирішила підтримати дітей новою колисковою. В основу пісні лягла відома Мелодія українського композитора Мирослава Скорика.

Оля Полякова створила колискову для українських дітей

Джерело: instagram@polyakovamusic

Нове творіння Полякової отримало назву «Колискова Мелодія України». Артистка присвятила пісню українськім дітям, які вимушені жити в умовах війни через напад росії. Знаменита Мелодія Мирослава Скорика, на яку створено трек, уособлює натрагічніші події в історії України. Слова до композиції написали Олександр та Ірина Вратарьови. Сама виконавиця коментує пісню так:

«Пригортайте до себе дітей, якщо маєте таку можливість, обов’язково говоріть із ними про те що зараз відбувається, знаходьте слова. Співайте їм колискових, якщо вас розділяє відстань. Коли мені надіслали колискову, яку ви зараз чуєте, вона настільки пронизала моє серце, що я просто не змогла не записати її. Вона викликає образи діточок з усіх куточків держави, що пережили та досі переживають бомбардування у підвалах, просинаються під звуки вибухів, прощаються зі своїми батьками на вокзалах. Але кінцевий сенс пісні в тому, що навіть у найтяжчі миті ми, українці, не втрачаємо надію знову бачити мирне небо, віру в нашу перемогу. Перемога обов’язково буде за нами — немає жодних сумнівів. Слава Україні!».

Доповненням композиції стало відео з кадрами військової хроніки. Вже 48 днів Україна бореться з російським ворогом, який нещадно нищить наші домівки і вбиває мирних жителів, порушуючи усі правила ведення війні. Ми обов’язково переможемо, адже навіть у такий важкий час продовжуємо займатися творчістю, працювати та допомагати один одному!


А вам сподобалася колискова Олі Полякової? Пишіть в коментарях.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты