Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273451"]
Новости

«Дуже нестабільний стан»: Оля Полякова розповіла, як старша донька переживає через війну

0
На фоні страшних подій у старшої доньки співачки почалися панічні атаки. Співачка Оля Полякова разом з доньками відправилася з

На фоні страшних подій у старшої доньки співачки почалися панічні атаки.

Оля Полякова розповіла, як старша донька реагує на війну

Джерело: instagram.com/polyakovamusic

Співачка Оля Полякова разом з доньками відправилася за кордон, поки її чоловік захищає Україну в лавах тероборони. Вплив війни на психологічний стан може бути травмуючим для будь-кого, тому важливо триматися і шукати способи поліпшення власного стану. У нещодавньому інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» артистка розповіла, що потрібно продовжувати жити, дбати про дітей за зберігати здоровий глузд.

«У моєї старшої доньки розлади, панічні атаки, дуже нестабільний стан. Я також падаю духом, але розумію, що не маю права на це, бо на мене дивляться мільйони людей у соціальних мережах», – зізналася Полякова.

Оля Полякова з доньками та чоловіком

Джерело: instagram.com/polyakovamusic

Власний вклад у війну артистка робить на інформаційному фронті. Вона розповідає у соціальних мережах правду про напад росії на Україну та підтримує людей. Тим часом чоловік Олі, Вадим Поляков, допомагає в рядах територіальної оборони. Незважаючи на відстань, пара підтримує один одного.


«Мене чоловік підтримує, тому що це я відірвана від дому, це я відірвана від того, що я любила і люблю і зараз в мене такий стан, що треба мене трошки заспокоювати і казати, що все буде добре», — поділилася артистка.

Україну артистка покинула тиждень тому. На такий крок зважилася заради доньок — Маші та Аліси.

«Просто вивезла дітей. Треба щось придумати, щоб вони мали нагоду вчитися. Мій фронт інформаційний. Тепер я зрозуміла, навіщо мені всі ці мільйони підписників. Не просто дивитися на мене в купальнику, або як я готую або співаю. А для того, щоб інформувати людей по всьому світі про те, що насправді відбувається у нашій країні».

Оля Полякова та Маша Полякова

Джерело: instagram.com/polyakovamusic

Перебування далеко від дому Поляковій дається непросто. За останній час вона переїзджала тричі.

«У мене немає житла за кордоном, немає родичів, тому я навіть не знаю, де залишуся. Упродовж всього довгого шляху нам допомагали зовсім незнайомі люди, давали нам дах над головою. Спочатку нас прийняли мої друзі, потім ми переїхали в інше місце, а ось зараз ми ще в іншому. Наразі думаю, де залишитися. Це якась абсолютно сюрреалістична річ – ніхто не очікував, що таке може статися».

Бути вимушеним біженцем, дійсно, складно. І неважливо — заможня ти людина чи ні. Важливо не впадати у відчай і сподіватися на краще. Віримо у наших захисників та захисниць, які дають відсіч ворогові і з кожним днем наближають нас до перемоги.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты