Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273441"]
Новости

Донька Віри Брежнєвої зробила емоційну заяву про Україну: «Ми переможемо»

0
Соня Кіперман у свій день народження написала емоційний пост про Україну. Донька Віри Брежнєвої проживає в США, а нині знаходит

Соня Кіперман у свій день народження написала емоційний пост про Україну.

Дочка Віри Брежнєвої

Джрело: instagram.com/sonyaxkiperman

Донька Віри Брежнєвої проживає в США, а нині знаходиться в Італії. 30 березня їй виповнився 21 рік. У свій день народження дівчина розмістила емоційний допис в інстаграм, у якому назвала Україну найкращою країною в світі.

«Двадцять один рік тому 30 березня я народилася опівночі у пологовому будинку в Дніпропетровську (або зараз Дніпро). Тоді, я ще не знала, що я народилася в найкращій країні у світі – нашій Україні. Мені вдалося рости тут, навчатися у наших школах та вивчати нашу багату і неймовірну історію: від творів Шевченка до картин Примаченко, я зростала і закохувалась все більше і більше в Україну та її скарби, захоплюючись також нашим мистецтвом та літературою. Коли мені було шістнадцять, я вирішила поїхати продовжувати своє навчання в Америці, але пообіцяла собі назавжди тримати Україну у своєму серці.

У день початку війни моє серце, як і серце кожного українця 24 лютого, почало боліти та обливатись кров’ю. Я одразу почала згадувати прогулянки Андріївським узвозом після школи, візити в Пирогово — де я відчувала себе справжньою українкою і вихідні на Хрещатику, але після спогадів — почався біль. За родичів та друзів, за дітей та літніх, за наше дитинство та спогади, за улюблені міста та красиві архітектурні пам’ятки. Цей біль не залишає навіть на хвилину від початку війни, але я вірю, що ми всі зможемо знову повернутися до Києва і всі разом святкуватимемо нашу солодку перемогу.


Я вірю, що я знову зможу прогулятися зі своєю сім’єю Маріїнським парком та згадувати разом про те, як нам вдалося народитися саме в Україні! Моє єдине бажання – повернутися додому, тому цього року на свій день народження я закликаю вас, будь ласка, продовжуйте допомагати Україні та її людям, відправляйте гроші до будь-якої благодійної організації, яка допомагає українцям під час війни (вибір за вами), або волонтерте на пунктах допомоги. На моїй сторінці в хайлайтах ви побачите куди чи кому ви можете надіслати кошти та допомогти. Ми переможемо!! Слава Україні!», — написала Соня.

Соня Кіперман

Джерело: instagram.com/sonyaxkiperman

Віра Брежнєва з доньками

Джерело: instagram.com/sonyaxkiperman

Нагадаємо, Віра Брежнєва виховує двух дочок — Соню від колишнього Віталія Войченко та Сару від українського бізнесмена Михайла Кіпермана. Нині співачка одружена з відомим продюсером Костянтином Меладзе. Раніше вона виступала та жила в Росії, але після останніх подій перебралася до Польші, де тепер активно займається волонтерством. Виконавиця, яка народилася в Дніпропетровській області,  сортує гуманітарну допомогу для українців на одному зі складів у Любліні.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты