Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="269334"]
Новости

Микита Добринін та Даша Квіткова розповіли про відпочинок з сином у Парижі

0
Зараз новоспечені батьки Даша Квіткова та Микита Добринін переживають складний період. Виправити ситуацію вони вирішили відпустк

Зараз новоспечені батьки Даша Квіткова та Микита Добринін переживають складний період. Виправити ситуацію вони вирішили відпусткою у Парижі.

Микита Добринін та Даша Квіткова на відпочинку з сином

Джерело: instagram.com/kvittkova

Відтоді як Даша та Микита стали батьками синочка Лева, вони почали інакше дивитися на життя. Подружжя продовжує вчитися бути батьками. Задля зміцнення своїх вмінь та відновлення сил вони влаштували спільну подорож за кордон.

Для першого сімейного відпочинку з сином пара обрала романтичне місто Париж. Тут вони гуляють та насолоджуються часом разом. Та, звісно, подорож не обходиться без сюрпризів, які влаштовує маленький Лев. Квіткова каже, що зміна обстановки їм з Добриніним має піти на користь, оскільки вони переживають непростий період. Що ж, батьківство — дійсно справа напружена.

«Цього разу Париж вже не здається таким романтичним і безтурботним. Скажу чесно, у нас зараз складний період, тому нашому тріо потрібна була зміна обстановки. Ми вчимося бути батьками, рвемо на собі волосся, плачем, забивається в куток, отримуємо нервові зриви, але вчимося.


Париж або all inclusive біля басейну? Якщо не хочете хардкору в місті, то однозначно другий варіант. У першому ви забуваєте елементарно поїсти, тому що у молодшого члена сім’ї свої плани. Не хочу придумувати ідеальну картинку. Для нас ця поїздка квест і досвід, який ми хотіли. Дітки — це важко, але це 100% того варте. Пишу цей пост з номера готелю. Чи дійшли ми до вежі? Ну, майже. Раптово наша людинка захотіла додому і ми не сміли відмовляти»,

— поділилася досвідом Даша Квіткова.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Daria Kvitkova (@kvittkova)


В свою чергу Микита Добринін зізнався, що має палкі стосунки з дружиною. Ця поїздка, каже ведучий, допомагає зміцнити кохання та набратися нового досвіду батьківства.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений НИКИТА ДОБРЫНИН (@nikitadobrynin)


В іншому дописі Даша Квіткова висловилася щодо порад деяких підписників. Так звані знавці постійно критикують матусю, мовляв «Не так тримаєш дитину», «Не так одягаєш», «Ще не хрестила, а вже обличчя показуєш?!», «Не ний, ти не одна народжувала» тощо. Та блогерка впевнена, слухати подібних порадників не варто. Навіть власні батьки подружжя не лізуть до них зі своїми знаннями.

«Добре, що з батьками зі старту налагодили правильну комунікацію і дуже вдячні їм за те, що дають поради тільки тоді, коли ми їх про це просимо… Багато мам і тат потрапляють під вплив суспільства. На жаль, як виявилося, більшість злих коментаторів — це щасливі мами, які готові тебе розірвати, якщо ти раптом зробиш те, що їм не сподобається. Дуже важливо не боятися заявляти про те, що тільки ми — батьки — знаємо, як краще і що краще. Важливо відстоювати свою думку, свої кордони і не дозволяти нікому впливати на ваші рішення стосовно ваших діток»,

— вважає Квіткова.

Даша Квіткова та Микита Добринін

Джерело: instagram.com/kvittkova

Микита Добринін з сином Левом

Джерело: instagram.com/kvittkova

А ви згодні з думкою блогерки? Діліться в коментарях.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты