Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="267621"]
Новости

Микита Добринін розповів, як готувався до партнерських пологів

0
Ведучий Микита Добринін та Даша Квіткова, які познайомилися на проєкті "Холостяк", нещодавно вперше стали батьками. Закохані насол�

Ведучий Микита Добринін та Даша Квіткова, які познайомилися на проєкті «Холостяк», нещодавно вперше стали батьками. Закохані насолоджуються батьківством та діляться подробицями народження сина, якого назвали Лев. Так, Микита розповів, як зважився на партнерські пологи та готувався до процесу.

Микита Добринін про партнерські пологи

Джерело: instagram.com/nikitadobrynin

Читаючи історію новоспеченого татуся одразу стає ясно: він не з тих чоловіків, яких не варто залучати до пологів. Микита самостійно прийняв рішення бути присутнім біля дружини у цей важливий момент, а вона повністю його підтримала.

«Не думайте, що я прийняв рішення легко і просто, в моїй голові теж були бар’єри і блоки. Але любов до Даші і нашого сина сильніше»,

— прокоментував ведучий в інстаграм.


Головною проблемою для зіркового татуся стала підозрілість, від якої після пологів не залишилося і сліду. Як розповів Добринін, він з тих людей, яким важко дивитися на лікарняні маніпуляції. Коли беруть кров, він відвертається. Однак цього разу Микита поборов страхи заради коханої та майбутньої дитини.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений НИКИТА ДОБРЫНИН (@nikitadobrynin)

За словами Микити, ще одною перепоною стала думка людей про те, що після побаченого Даша нібито втратить для нього свою привабливість. Та люди помиляються. Навпаки, присутність на пологах тільки збільшила його почуття до дружини.

«Я ж не повинен приймати пологи, перебуваючи в їх епіцентрі. Моє завдання стояти за її головою і надавати всіляку підтримку (а вона в цей момент необхідна, як ніколи). Я, наприклад, навіть не парився, що моя присутність відіб’ється на почуттях до Даші (хіба що в кращу сторону). Адже я люблю її, а стояти і чекати за дверима або гуляти з друзями в такий важливий момент — це не про мене»,

— поділився враженнями Добринін.

Насамкінець Микита закликав всіх чоловіків, які сумніваються стосовно партнерських пологів, все ж перебороти страхи. Свою точку зору він пояснює просто: благополучя пологів залежить не лише від лікарів, а й від психологічного комфорту.

«Я вважаю, що кожному чоловікові, який зацікавлений в народженні здорової, міцної дитини і комфорті своєї коханої, варто хоча б спробувати такий досвід. Чим більше близького і рідного поруч в цей непростий момент, тим легше жінці морально, вона швидше розслабиться і швидше народить. ПЕРЕВІРЕНО!»

А жінкам, які бояться «втратити свою привабливість» для чоловіка після пологів, він порадив не перейматися, адже в нього лише посилилися любов, повага, безмірна вдячність та захоплення до дружини. Якщо ж чоловіка відвернуло — гріш йому ціна, вважає Добринін.

Микита Добринін з сином

Джерело: instagram.com/nikitadobrynin

Що стосується підготовки до партнерських пологів, то тут Даша та Микита до справи підійшли серйозно. Вони попередили лікарів, пройшли спеціальні курси. Ще тоді майбутній батько навчився робити масаж, аби полегшити потуги дружини.

«Як виявилося, роль чоловіка в партнерських пологах не обмежується фізичною присутністю в пологовому залі і словесною підтримкою. За підготовчий період я навчився робити масаж, який допоміг Даші менш болісно пережити сутички. Якщо потрібно було допомогти сісти на м’яч, подати воду, зняти TikTok — я був тут як тут. Це тільки з боку здається, що дрібниця»,

— розповів Микита.

А ви за партнерські пологи?Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты