Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="267585"]
Новости

Діти. Жінка. Море. Як Сергій Притула відпочиває з родиною

Old date:
Current date: 2022.06.28
New date: 2021.07.19
0
Відомий український ведучий Сергій Притула вразив прихильників новими сімейними знімками. Разом з родиною, в якій нещодавно стало

Відомий український ведучий Сергій Притула вразив прихильників новими сімейними знімками. Разом з родиною, в якій нещодавно сталося поповнення, він відправився у відпустку за кордон.

Сергій Притула

Джерело: instagram.com/siriy_ua

Сьогодні у Сергія Притули є троє дітей — син Дмитро від попередніх стосунків, а також дві донечки — Соломія та Стефанія від дружини Катерини. Молодша дівчинка з’явилася на світ в кінці травня, про що чоловік повідомив у своїх соцмережах.
Тепер родина відправилась разом на відпочинок. Місце відпустки ведучий розкривати не став, але поділився з прихильниками милими фото з сином та донькою.

«Осьо вам сердечко з відпустки! Діти. Жінка. Море. Книги. Сон. Відпочинком задоволений. Чого і Вам бажаю! Отримувати задоволення. І від роботи, і від відпочинку! Будьте здорові!»,


— прокоментував фото Сергій.

На одному з кадрів Притула позує з трирічною донькою Соломією на яхті. Дівчинка на камеру показує сердечко, а її тато — вуса.


Сергій Притула

Джерело: facebook.com/serhiyprytula

А от старший син Сергія встиг побувати з батьком за штурвалом яхти.

Сергій Притула

Джерело: facebook.com/serhiyprytula

Підписники Притули припускають, що він відпочиває у Туреччині, та бажають йому гарної відпустки. Також деякі прихильники поцікавилися, чи Сергій відправився на відпочинок з родиною в повному складі.


  • «Час з сім’єю — це найкращий відпочинок. Гарних вражень від відпустки».
  • «Гарного вам відпочинку, Сергію».
  • «Приємних вам вражень від цікавого відпочинку в найкращій і найдорожчій компанії».

За словами ведучого, вони з дружиною поїхали у відпустку з трьома дітьми. Невдовзі молодшій донечці виповниться два місяці. На фото її нема, бо вона ще «встидається до зйомки».


Нагадаємо, про те, що Сергій Притула став батьком втретє, стало відомо 25 травня. Про вагітність дружини телеведучий не повідомляв, тому народження донечки стало для багатьох сюрпризом.

Сергій Притула з родиною фото

Джерело: instagram.com/siriy_ua


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x