Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="269097"]
Новости

Ілона Гвоздьова обурена станом лікарень: «Є гроші — живи, немає — помри»

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.09.20
0
Для кожної матусі дуже важливо отримувати кваліфіковану медичну допомогу для своєї дитини. Втім, в Україні це вдається не завжди. Х

Для кожної матусі дуже важливо отримувати кваліфіковану медичну допомогу для своєї дитини. Втім, в Україні це вдається не завжди. Хореограф Ілона Гвоздьова на власному досвіді впевнилася, що стан медицини в нас не найліпший. Зіркова мама обурена подібними умовами і закликає президента та першу леді звернути увагу.

instagram.com/ilonagvozdeva

Про неприємний досвід з лікарями Ілона Гвоздьова розповіла в інстаграм. У її сина Домініка виявили гостру обструкцію легень, через що його терміново госпіталізували в лікарню. Стан першої невідкладної допомоги та лікарень просто довів зіркову маму до сліз. В дописі вона поскаржилася на низький рівень медичної освіти у спеціалістів, їх невдоволення та некоректне ставлення до тих, у кого немає грошей.

«Є ГРОШІ — живи. Немає ГРОШЕЙ — помри… Страшно бачити молодих фахівців на службі швидкої допомоги, які тільки папірці вміють заповнювати, медсестер, які не вміють ставити катетери, спілкуватися з лікарями, які кричать на тебе з гаслом «Матуся, куди ви дивилися, що дитину довели до такого стану», і цей список нескінченний… Страшно, що якщо у тебе немає грошей, зв’язків і статусу — ти практично не людина і не заслуговуєш гідного ставлення, уваги і надання допомоги»,

— поділилася зірка.


Ілона Гвоздьова про лікування сина

Джерело: instagram.com/ilonagvozdeva

В сторіс Ілона детально розповіла про ситуацію з госпіталізацією сина. Зі сльозами на очах матуся повідомила, що медиків довелося чекати понад півтори години. А коли вони прибули на виклик, навіть не поспішали забирати хлопчика до лікарні. Замість цього повільно заповнювали документи.

Ілона Гвоздьова про госпіталізацію сина

Джерело: instagram.com/ilonagvozdeva

Та й на тому не край! Вже в клініці Гвоздьовій та її хворому сину довелося ще 20 хвилин сидіти в приймальні, поки там медики знову заповнювали документи. Ніхто не поспішив надати першу медичну допомогу!

«Тільки після цього вони нібито почали вести нас в палату, але і тут не все. Головний лікар зміни, я так розумію, почала відверто зі мною лаятися. Спочатку вона була здивована, чому раптом їй потрібно ще робити додаткове обстеження дитини, чому йому там в поліклініці, звідки його привезли, не зробили рентген, обстеження, чому раптом тут вони повинні робити ще аналізи»,

— зазначила Ілона.

Ілона Гвоздьова фото

Джерело: instagram.com/ilonagvozdeva

Ще більш неприємними виявилися умови в палатах дитячої лікарні. За словами Гвоздьової, в приміщенні холодно, відсутня гаряча вода, обшарпані стіни, брудна постільна білизна, холодильник та мікрохвильова піч лише в коридорі, а душ взагалі не працює.

Насамкінець хореограф звернулася до президента Володимира Зеленскього та першої леді Олени Зеленської з проханням звернути увагу на стан дитячих медичних закладів та їх фінансування.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 1,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты