Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="272736"]
Новости

Ешлі Грем розкрила імена своїх новонароджених близнюків

Old date:
Current date: 2022.09.30
New date: 2022.02.11
0
Модель Ешлі Грем вперше показала новонароджених близнюків та розсекретила їх імена. Як зіркова матуся назвала синів? Від 7 січн

Модель Ешлі Грем вперше показала новонароджених близнюків та розсекретила їх імена. Як зіркова матуся назвала синів?

Як Ешлі Грем назвала новонароджених синів

Джерело: instagram.com/ashleygraham

Від 7 січня модель Ешлі Грем гордо носить звання багатодітної мами. Від свого чоловіка Джастіна Ервіна вона народила двух синів. Досі зірка не ділилася жодними подробицями щодо новонароджених дітей, та нещодавно порушила мовчання.

В інстаграм Ешлі вперше опублікувала фото з немовлятами та розповіла, як вони з чоловіком вирішили їх назвати. Пара дала синам чудові імена — Малачі та Роман.

«Мої хлопчики — мої найголовніші вчителі та найважливіші нагадування про те, що я здатна на важкі речі. Це було непросто, але це точно того вартувало. Я досі не можу повірити, що маю троє дітей. Мені не терпиться розповісти вам свою історію пологів та післяпологового періоду», — написала зірка під світлиною.


Ешлі Грем з новонародженими близнюками

Джерело: instagram.com/ashleygraham

Прихильники та близькі друзі моделі з радістю відреагували на фото матусі з малюками. Такі знаменитості, як моделі Емілі Ратаковська, Сінді Кроуфорд та актриса Софія Буш, привітали Грем з поповненням в родині та висловили свою підтримку.

У Ешлі та Джастіна також підростає старший син Айзек, якому нещодавно виповнилося три роки. За цей час зірка неодноразово піддавалася нападам хейтерів. Багатьом не подобається, що модель активно демонструє знімки, на яких то годує немовля грудьми, то переодягає його в громадьскому місці, то сама просто оголена.

Ешлі Грем фото

Джерело: instagram.com/ashleygraham

Сама ж Грем не соромиться бути відвертою. Вона одна з багатьох плюс-сайз-моделей, які підтримують бодіпозитив. Зірка любить та приймає своє тіло, тому легко його демонструє у будь-якому стані: до вагітності, у процесі та після.

Коли вона виношувала близнюків, то теж активно демонструвала зміни свого тіла. У неї були сильні розтяжки. Деякі користувачі навіть пророкували моделі проблеми в кар’єрі. Та сама вона через це не хвилюється і вважає подібні висловлювання щодо фігури жінки некоректними:

«Чорт забирай, я сподіваюся, що в мене все-таки буде кар’єра з моїми розтяжками», — саркаситично відреагувала на коментар модель.

На щастя, більшість підписників вдячні Ешлі за те, що вона не боїться показувати реалії вагітності та материнства. Невідретушовані фото із розтяжками допомагають багатьом жінкам відчути себе краще. Вони розуміють, що тут нема чого соромитися!

Ешлі Грем під час вагітності

Джерело: instagram.com/ashleygraham


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты