Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="270095"]
Новости

Даша Квіткова показала реалії перших тижнів материнства

Old date:
Current date: 2022.12.09
New date: 2021.10.28
0
Даша Квіткова вже три місяці як мама. Вона активно ділиться подробицями материнства і не приховує, що ця справа непроста. Даша К

Даша Квіткова вже три місяці як мама. Вона активно ділиться подробицями материнства і не приховує, що ця справа непроста.

Даша Квіткова про труднощі перших тижнів материнства

Джерело: instagram.com/kvittkova

Даша Квіткова та Микита Добринін вперше стали батьками 13 липня. У пари народився син, якого вони назвали Лев. Відтоді подружжя активно ділиться сімейними фото з немовлям та подробицями батьківства.

Даша не приховує, що у перші тижні материнства зіштовхнулась з великими труднощами. Недоспані ночі, сльози, погане самопочуття — все це довелося подолати молодій мамі. Про це вона розповіла в особистому блозі в інстаграм.

Даша Квіткова та Микита Добринін

Джерело: instagram.com/kvittkova

Так, Квіткова розмістила відеоролик, у якому гірко плаче під час перших тижнів з сином. Вона на власному досвіді зрозуміла, наскільки важко бути мамою. Подолавши непростий період, Даша із задоволенням знову пройшла б через усі труднощі, адже вони навчили її справжньої любові.


За словами дружини Добриніна, можна впоратися з будь-якими складнощами, коли поруч є людина, яка здатна допомогти та підтримати. Саме тому вона особливо вдячна чоловікові за розуміння та допомогу.

«3 місяці потому. Це було варте кожної сльозинки. Ми дізналися, що означає справжня любов. Ми навчилися з усім справлятися»,

— розповіла Даша у відео.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Daria Kvitkova (@kvittkova)


Зворушливий ролик блогерка створила не лише, щоб показати свій шлях материнства, а й щоб нагадати іншим матусям, що вони не одні. У коментарях підписники підтримали Дашу, побажали їй бути щасливою та усміхненою, а також подякували за натхнення.

«Дякую за це відео, воно дає надію, що далі буде легше», «Це відео рятунок для багатьох мам, я перший період дуже плакала і злилась на себе. Думала, що не маю права на сльози», «Яка ж ви молодець! Ви показуєте все як є, навіть якщо це не «інстаграмно» і дуже складно! Тим, хто це теж пройшов, це дуже близько «,

— прокоментували користувачі мережі.

А ви згодні з відеороликом Квіткової? Діліться власним досвідом материнства у коментарях.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты