Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="270074"]
Новости

«Яка мила»: Катерина Кухар показала підрослу доньку

0
Відома українська балерина та суддя шоу "Танці з зірками" Катерина Кухар рідко ділиться фотознімками з донькою. Та днями вона виріш

Відома українська балерина та суддя шоу «Танці з зірками» Катерина Кухар рідко ділиться фотознімками з донькою. Та днями вона вирішила порадувати прихильників новим зворушливим фото.

Катерина Кухар показала підрослу доньку

Джерело: instagram.com/ekaterinakukhar_official

Катерина Кухар, яка нещодавно натякнула на вагітність, поділилася новим фото зі своєю 6-річною дочкою Анастасією. Дівчинку вона народила від свого чоловіка та партнера по сцені Олесандра Стоянова. Також пара виховує 12-річного сина Тимура від першого шлюбу балерини. На милому знімку зіркова мама вдома читає своїй дитині книгу.

«Наша маленька кішечка дуже допитлива: вона справжнісінький критик дитячих книг) Їй подобається не лише читати, а й брати участь у процесі вивчення чогось»,

— розповіла про вподобання доньки зірка.


Катерина Кухар з донькою

Джерело: instagram.com/ekaterinakukhar_official

Допис викликав чимало приємних коментарів. Користувачі були раді побачити будні Катерини у ролі мами:

  • «Гарна сім’я, гарне виховання, і самі дуже гарні і талановиті, дуже добре, що у нас в Україні є такі люди».
  • «Яка мила, добра і чарівна фотографія».
  • «Відмінний приклад виховання! Катя, Ви мій кумир! Приклад у всьому! Доця теж і зовні хороша!»
Катерина Кухар діти

Джерело: instagram.com/ekaterinakukhar_official

Також підписники поцікавилися, чи дійсно Кухар чекає на ще одну дитину. Нагадаємо, під час восмього ефіру шоу «Танці з зірками» суддя заявила, що знаходиться при надії, тому в цей день була така емоційна. Однак ні Катерина, ні її чоловік поки не підтвердили майбутнє поповнення в родині. Тепер всі гадають: пожартувала зірка чи ні.

«Нарешті, у цьому контемпі ви розкрили ваші крила, літали над паркетом, зробили піруети, зробили баланс. Я повірила сьогодні в історію вашого кохання. І напевно, я сьогодні така емоційна, тому що при надії»,

– сказала тоді Кухар.

Залишається лише чекати на нові подробиці від Катерини та продовжувати милуватися сімейними кадрами в її соцмережах.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты