Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274122"]
Все буде УКРАЇНА!, Мама

«Подивилась на Яну, а в неї кросівок немає»: історія родини, яка постраждала від вибуху в Краматорську

0
На початку квітня російська ракета влучила у вокзал в Краматорську, внаслідок чого загинуло 50 людей, п’ятеро з яких - діти. Майже 100

На початку квітня російська ракета влучила у вокзал в Краматорську, внаслідок чого загинуло 50 людей, п’ятеро з яких — діти. Майже 100 людей було поранено. Серед таких опинилася сім’я Наталі із селища Новгородське на Донеччині. Розповідаємо щемливу історію родини.

Мама і донька втратили ноги, а син став опорою. Історія родини, яка стала жертвою вибуху в Краматорську

Джерело: facebook.com/1tmolviv

Обережно, в матеріалі присутні вразливі фото.

Наталя виховує двох дітей — 11-річних близнюків Ярослава та Яну. Тато дітей помер, а вітчим пішов захищати країну від нападу росії. На початку квітня жінка вирішила вивезти сину та дочку у більш безпечне місце. Сестра запропонувала родині приїхати до себе додому в Яремче Івано-Франківської області. Опинившись на вокзалі в Краматорську, життя родини змінилося назавжди. Внаслідок вибуху від удару російською ракетою Мама та донька втратили кінцівки ніг.

«Поки чекали потяг, Яна попросила в мами чаю, що його на пероні готували волонтери. Ярослав залишився стерегти речі в приміщенні», — поділилися історією родини у дитячій лікарні Святого Миколая Першого медоб’єднання Львова, у якій мама з донькою лікуються вже кілька тижнів.


Наталя з дітьми

Джерело: facebook.com/1tmolviv

Коли Наталя разом з донечкою Яною вийшли на вулицю, пролунав вибух. Тоді на вокзалі знаходилося до 4 тисяч людей, які просто хотіли евакуюватися з регіону, у якому через війну різко почала загострюватися ситуація. Наталя, повідомляють у лікарні, досі не може пробачити собі того походу за чаєм. Вона пригадує: коли розплющила очі, навколо все було в крові. Потім побачила, що у доньки немає ніг, але коли не змогла сама підвестися, усвідомила, що теж без однієї кінцівки.

«Я намагалась встати, але як? Я подивилась на ногу, подивилась на Яну, а в неї кросівок немає», — розповіла мама організації United for Ukraine.

Наталя з сином Ярославом

Джерело: facebook.com/1tmolviv

За словами 11-річної Яни, коли вона прийшла до тями, першим її бажанням було втекти і знайти маму. Однак вона не могла встати — тоді побачила, що втратила ноги.

«Було дуже боляче — я подивилась на свої ноги і розплакалась», — зітхаючи розповіла дівчинка в інтерв’ю.

Уже кілька тижнів родина перебуває на лікуванні у Львові. Опорою для дівчат став маленький Ярослав. Він піклується про рідних: ходить у магазин, кличе медсестру, приносить все, що потрібно. Хлопчик мріє, аби мама і сестричка нарешті стали на ноги. До того часу обіцяє бути їхньою надійною опорою і підтримкою.

Джерело: facebook.com/1tmolviv

Джерело: facebook.com/1tmolviv

Як повідомили в лікарні, невдовзі сім’я відправиться на протезування та реабілітацію до США. Та от куди вони повернуться після лікування, Наталя не знає. Частина родини жінки лишилася у Донецькій області, де проходять важкі бої. Багато будинків у селищі вже зруйновано. Матуся лише точно запевняє:

«Навіть якщо наш будинок залишиться, але там будуть оці (росіяни — ред.), я туди не поїду».

Нагадаємо, що росія заперечувала свою причетність до вибуху на вокзалі. Вони заявили, що не мають на озброєнні ракети Точки У, якою було здійснено удар. Однак експерти і журналісти відзначають, що РФ неодноразово використовувала ці ракети в Україні та в Сирії. Віримо, що Україна обов’язково переможе, а всі причетні до злочинів будуть покарені.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты