Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="274088"]
Все буде УКРАЇНА!, Новости

Катерина Кухар зі сльозами на очах розповіла, як важко евакуйовувала дітей

Old date:
Current date: 2022.09.26
New date: 2022.05.12
0
Артистка балету знаходилася у Франції, коли 24 лютого о п'ятій ранку їй зателефонувала няня та зі сльозами на очах розповіла, що росі

Артистка балету знаходилася у Франції, коли 24 лютого о п’ятій ранку їй зателефонувала няня та зі сльозами на очах розповіла, що росія атакувала Україну.

Сьогодні Катерина Кухар згадує той день, як страшний сон. Евакуація проходила дуже важко, адже в ті дні з України виїжджало багато матусь з дітьми.

«Коли тебе вночі будять і говорять якісь такі речі, ти не можеш повірити. Це якийсь страшний сон. Вона плакала і сказала, що війна почалася. Я гадала, що це були найважчі дні в нашому житті. Як у пеклі, напевно. Коли ти відчуваєш, що ти нічого не можеш зробити. Ти не розумієш, як допомогти дітям, родичам, всій Україні. Ось так почалася наша нова історія», — зі сльозами на очах поділилася Катерина в програмі «Зірковий шлях».


Катерина Кухар

Джерело: instagram.com/ekaterinakukhar_official

Першим ділом Катерина вирішила вивизти дітей з України. Сина Тимура до Угорщини привіз кум, а доньку Анастасію вивезла спочатку до Польщі няня.

«Наш кум вивіз спочатку нашого сина, тому що він був з їхньою сім’єю. І ми забрали Тимура з Угорщини на його день народження. Вони вісім годин йшли пішки, тому що черга із автівок була 40 км. А він постійно говорив: «Мамо, в мене сьогодні день народження. Ти ж розумієш, війна скінчиться, ми поїдемо додому, тому що на мене там всі чекають, я ж планував грандіозну вечірку. Ми ж це зробимо?» — згадала Катерина.

Потім зірка разом з сином чекали донечку, яка їхала на перекладних до Польщі:

«Де вони тільки не ночували з песиком маленьким, без документів. Але дякувати Польщі, що вони все дуже чітко, швидко і так з розумінням, з теплом у серці зробили», — розповіла Кухар.

Зараз діти разом з батьками знаходиться у безпеці у Франції. Катерина разом зі своїм чоловіком дають благодійні виступи. Єдине, зірка переживає за батьків, які вирішили залишитися у Києві.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты