Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="273140"]
Все буде УКРАЇНА!, Мама

Де знайти житло та прихисток під час війни

Old date:
Current date: 2022.09.30
New date: 2022.03.08
0
В країні триває війна. Для тих, хто шукає прихистку – в Україні та за кордоном, ми зібрали корисні посилання, де можна знайти житло.
прихисток

Джерело: Unsplash

1. MAPAHELP

Посилання – https://mapahelp.me/

Це сайт для кожного, хто хоче підтримати громадян України як за кордоном, так і всередині країни.

MAPAHELP збирає та надає інформацію про організації, бізнес та людей за межами України, які готові надавати безоплатну дорогому українцям. На карті вказані геоточки в країнах, де українцям безоплатно допоможуть з житлом, їжею, трансфером, а також нададуть психологічну підтримку, медичну, фінансову допомогу та інше.

Працює досить просто: натискаєш на позначку на карті, отримуєш контакти людини, яка тобі готова допомогти.


2. “Прихисток”

Посилання – https://prykhystok.in.ua/

Якщо у вас є приміщення, в якому ви готові прихистити співгромадян у скруті – тисніть на кнопку «Надати житло». Якщо ви потребуєте прихистку – тисніть кнопку «Знайти житло». Консолідуйтесь, допомагайте та підтримуйте один одного. Разом переможемо! Поширюйте інформацію про ініціативу серед знайомих”, – пишуть на сайті.

У них також є багато корисної інформації:

3. Shelter for UA

Посилання – https://www.shelter4ua.com

Бот у Telegram – https://t.me/shelter_ua_bot

Створено українськими волонтерами, допомагає шукати житло за кордоном. Можна знайти прихисток самостійно, або ж попросити про це волонтерів. Ви також можете запропонувати свою допомогу, якщо можете розмістити когось у себе.

Вкажи місто, в яке прямуєш, кількість людей, орієнтовну дату прибуття на точку.

Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты