Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="227966"]
Материалы на украинском языке

Єднина диспетчерська: викликати приватну невідкладну допомогу стало простіше

Old date:
Current date: 2022.09.26
New date: 2019.10.03
0
Невідкладна допомога медичної мережі «Добробут» та клініки «Борис» почала працювати через об’єднану диспетчерську службу. Викли

Невідкладна допомога медичної мережі «Добробут» та клініки «Борис» почала працювати через об’єднану диспетчерську службу. Викликати бригаду невідкладної допомоги тепер можна за коротким номером мережі «Добробут» — 5288. Телефони невідкладної допомоги клініки «Борис» продовжать роботу — дзвінки будуть надходити у єдину диспетчерську.

У об’єднаній службі невідкладної допомоги працюватиме 20 бригад. На виклик пацієнта приїжджатиме та бригада, яка відповідає специфіці звернення та знаходиться найближче. Вартість буде однаковою, незалежно від того, за яким номером зателефонували, чи яка бригада приїхала за викликом.

За новою механікою пацієнт через короткий номер невідкладної допомоги «Добробуту» чи «Бориса» дзвонить в об’єднану диспетчерську службу. Диспетчер спільно зі старшим лікарем визначають, бригаду якої спеціалізації необхідно направити. Усі автомобілі швидкої оснащено обладнанням для надання якісної невідкладної допомоги. У парку об’єднаної служби є реанімобілі, спеціалізовані бригади для надання допомоги немовлятам та дітям, а також автомобілі, які дозволяють транспортувати хворих на будь-які відстані територією України та за її межами.


Євген Колосов, керівник об’єднаної служби невідкладної допомоги «Добробут»

В оновленій службі ми маємо більше бригад та станцій медичної допомоги, і завдяки цьому покриваємо ширшу територію та скорочуємо час доїзду бригади до пацієнта. Це важливий крок у подальшій розбудові приватної мережі невідкладної допомоги, яка за своїм оснащенням та оперативністю реагування відповідатиме усім запитам пацієнтів та міжнародним стандартам надання невідкладної допомоги. Разом із командою «Бориса» ми виходимо на новий рівень експертизи з надання невідкладної допомоги в Україні.

 Тетяна Анікєєва, медична директорка  медичної мережі «Добробут»

Об’єднання служб невідкладної допомоги — це перший крок інтеграції клініки «Борис» у медичну мережу «Добробут», яка придбала 100% клініки у 2019 році. Єдина диспетчерська служба знаходиться на базі поліклініки для дітей та дорослих медичної мережі «Добробут» за адресою м.Київ,  просп. Героїв Сталінграда, 16-В.

______________________________________________________________________________________________

Медична мережа «Добробут» – приватна багатопрофільна лікарня, яка успішно працює в Києві з 2001 року та надає широкий спектр медичної допомоги як на первинному рівні, так і на рівні високоспеціалізованої медицини. Мережа об’єднує поліклініки та стаціонари для дорослих та дітей, службу невідкладної допомоги, стаціонар для дорослих з центром неврології, кардіологічний центр, клінічний центр онкології, експертний медичний центр, центр вертебрології, стоматологію. В усіх підрозділах мережі «Добробут» лікарі працюють за єдиним стандартом якості надання послуг, адже піклування про здоров’я та комфорт людей, які довірили своє здоров’я – головне завдання, яке ставить перед собою колектив мережі. 

Клініка «Борис» – одна з найкращих багатопрофільних приватних клінік України, заснована у Києві 1993 року. Працює за принципом «все під одним дахом»: всі фахівці, лабораторні послуги, діагностичні дослідження та стаціонарне лікування об’єднані в єдиний комплекс. Клініка «Борис» надає широкий спектр медичних послуг та включає в себе невідкладну допомогу, надання педіатричних та терапевтичних послуг на первинному рівні, а також надання високоспеціалізованої медичної допомоги по напрямках хірургії, нейрохірургії, кардіохірургії, травматології, онкології, урології, гінекології.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты