Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="261068"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Як зробити звичайне диво для важкохворих дітей

Old date:
Current date: 2021.09.20
New date: 2021.01.19
0
Щороку ми відзначаємо свята вдома з родиною. Однак деяким з нас доводиться проводити канікули у стінах лікарні. А саме – маленьким

Щороку ми відзначаємо свята вдома з родиною. Однак деяким з нас доводиться проводити канікули у стінах лікарні. А саме – маленьким пацієнтам. Розповідаємо, як можна підтримати таких діток та чому це важливо.

Звичайне диво ПриватБанк

У Новий рік кожен заслуговує на привітання. Це час чудесних справ, здійснення мрій та вражень. Саме тому ПриватБанк та Mastercard вже котрий рік проводять акцію «Звичайне диво», яку в 2020 році підтримали 150 тисяч українців!

Ці небайдужі громадяни зареєструвалися в акції та з кожної покупки пожертвували по 1 гривні на благодійність. Ще по 1 гривні додали ПриватБанк та Mastercard. Так, загалом за 2020 рік вдалося зібрати понад 10 мільйонів гривень та влаштувати свято хворим дітлахам, які щодня ведуть боротьбу за своє життя!

Святкування не пройшло й повз дитячу обласну лікарню у Дніпрі. Заклад обслуговує до 450 дітей з важкими діагнозами, серед яких онкологічні захворювання, нейрохірургія, травматичні випадки та інші.

Ми поспілкувалися с тамтешнім керівником Олексієм Олександровичем Власовим та розпитали його про акцію «Звичайне диво» та вплив простих громадян на життя пацієнтів.

Так, 1 січня зранку у відділення, як і в інших регіонах, завітали аніматори з подарунками для дітлахів та персоналу. Санта Клауси та веселі гномики влаштували присутнім веселощі, щоб ті хоч на мить змогли відчути життя та поринути у світ чудес.

«Всі були шалено щасливі і задоволені, тому що це було 1 січня, коли всі вже йдуть до своїх домівок, і це було як раз доречно. Були прекрасні подарунки, діти були щасливі»,

— розповів керівник дніпровської обласної лікарні Олексій Олександрович Власов.

За словами Олексія, «Звичайне диво» вже не вперше проходить у стінах лікарні. Четвертий рік поспіль завдяки зібраним коштам від акції пацієнти та персонал занурюються в новорічну атмосферу, отримуючи нові емоції та подарунки.

«Звичайно, це дуже позитивний захід. Вітають не лишне дітей, а й чергову зміну, яка працювала в святковий день. Окрім того, ПриватБанк допомагає нам ще й з обладнанням та медикаментами»,

— додає лікар.

Дійсно, державної допомоги для наших лікарень недостатньо. Для лікування хворих діток дуже важлива наявність сучасного приладдя. Завдяки щорічній акції «Звичайне диво» благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто» доставляє не лише позитивні емоції, які також важливі у процессі одужання, а й спеціальне якісне обладнання та медикаменти, необхідні медустанові.

Здавалося б, як це можливо? Все дуже просто, адже допомога йде від простих громадян. Користувачі реєструються в акції «Звичайне диво» на сайті фонду «Допомагати просто», яка діє щорічно з 1 листопада по 31 грудня. З кожної покупки, оплаченої карткою ПриватБанку, 1 гривня йде на благодійність. Ще по 1 гривні додають сам ПриватБанк та Mastercard.

На зібрані кошти 1 січня аніматори вітають важкохворих діток з Новим роком, даруючи подарунки та віру у добро. Також фонд «Допомагати просто!» згодом купує обладнання або необхідні медикаменти.

«Шалений дефіцит обладнання. А те, що доставляє ПриватБанк, це завжди топове, сучасне обладнання»,

— зазначив Олексій Власов.

Варто відмітити, що ця акція є найулюбленішою серед клієнтів банку. Умови участі прості, а результат — дивовижний. Тільки подивіться на щасливі обличчя дітлахів та працівників, яких привітали з Новим роком.

Не будьте байдужими та створюйте диво для інших!

Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: