Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="247661"]
Материалы на украинском языке

Як все встигати з немовлям на руках? Тайм-менеджмент молодої мами

0
Маргарита Лежепекова, консультант із лактації, консультант з грудного вигодовування, автор коучинг-програми «Тайм-менеджмент з не

Маргарита Лежепекова, консультант із лактації, консультант з грудного вигодовування, автор коучинг-програми «Тайм-менеджмент з немовлям», експерт з сімейного планування, розкаже про догляд, годування та любов!

ЗА_DІТЕЙ! 

Поговоримо, також, як все встигнути з немовлям на руках? Тайм-менеджмент молодої мами!


Джерело: youtube.com, автор: ЗА_DІТЕЙ!

ЗА_DІТЕЙ! — це канал про батьківство, на якому ми руйнуємо стереотипи, розвіюємо міфи і розбираємося з трендами. Канал, на якому кращі українські експерти допомагають зробити свідоме батьківство ще і щасливим.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты