Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="270097"]
Материалы на украинском языке

Ви годуєте грудьми? Спробуйте НОВИЙ Purelan™

0
При грудному вигодовуванні ви можете відчувати біль у сосках, мати потріскані соски через часте смоктання і слину, та  неправильне

При грудному вигодовуванні ви можете відчувати біль у сосках, мати потріскані соски через часте смоктання і слину, та  неправильне прикладання дитини до грудей.

НОВИЙ Purelan™

Medela розробила Purelan, призначений для підтримки мам, які годують груддю, для швидкого полегшення болю та захисту вашої шкіри. Використовуйте Purelan під час кожного годування, щоб зволожити та захистити соски.

Глибоко зволожуючий ефект медичного ланоліну також чудово підходить для потрісканих губ та сухої шкіри – підходить для дорослих та дітей.


ЧОМУ ЛАНОЛІН?

Ланолін — глибоко зволожуюча природна речовина, що міститься в овечій вовні. Цей потужний інгредієнт заспокоює завдяки своїм пом’якшувальним та зволожуючим властивостям. На 100% складається з ультрачистого натурального медичного ланоліну. Ланолін проходить очистку високого ступеня і тестується відповідно до найсуворіших галузевих стандартів безпеки Європейської фармакопеї та Фармакопеї США.

Крем проти болю під час ГВ

Purelan™ — це однокомпонентний, 100% натуральний крем  із ланоліну, розроблений для полегшення болю в сосках та сухості шкіри. Виготовлений з надчистого медичного ланоліну, Purelan™ є високоефективним та безпечним для годуючих мам та немовлят — без необхідності видаляти його перед годуванням. Purelan™ дерматологічно випробуваний, гіпоалергенний та підходить для чутливої шкіри.

Крем ПУРЕЛАН для жінок, які годують грудьми

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

  • Насичена текстура Purelan™ створює захисний шар на поверхні шкіри і зволожує шкіру зсередини — знімаючи хворобливість сосків, поки шкіра заживає природним шляхом.
  • Purelan™ створює шар на поверхні шкіри для захисту від зовнішніх факторів.
  • Оскільки Purelan™ глибоко поглинається шкірою, він імітує природну здатність шкіри накопичувати вологу і може вмістити більше.
  • Швидке полегшення болю в сосках і сухості шкіри. Відкрийте для себе насичену текстуру Purelan™ сьогодні.
  • Доступний в упаковці 37г та 7г.Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты