Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="269020"]
Материалы на украинском языке

Як це було: Eco Picnic Burda Media Ukraine на фермі “Родинний Добробут”

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.09.17
0
Спойлер: свіже повітря, органічна їжа, екскурсія по теплицям та висадка дерев. 10 вересня відбувся еко-пікнік Eco Picnic Burda Media Ukraine пі

Спойлер: свіже повітря, органічна їжа, екскурсія по теплицям та висадка дерев.

10 вересня відбувся еко-пікнік Eco Picnic Burda Media Ukraine під девізом: “Plant Tree, Print Green”. Співробітники компанії зібралися разом в екологічному місці — органічній фермі “Родинний добробут”, щоб провести час на свіжому повітрі, дізнатися більше про те, як вирощувати органічні овочі та фрукти, а також висадити десяток ялинок.


Екологічний формат заходу був обраний не просто так: холдинг Burda Media Ukraine починає нову епоху діяльності — відтепер компанія впроваджує sustainable-політику і буде намагатися скоротити показники вуглецевого сліду від виробництва та намагатися покращувати показники кліматичних змін. Ось тому для заходу було обрано девіз “Plant Tree, Print Green”.

Головним дійством еко-пікніку стала висадка дерев: співробітники компанії обрали собі по посаджанцю ялинки і “поселили” його на території органічної ферми “Родинний добробут”.

Генеральний директор холдингу Burda Media Ukraine Вдовиченко Андрій Миколайович розповів, чому саме в такому форматі вирішили провести корпоративний захід:

Я часто думаю про майбутнє. Майбутнє своєї сім’ї, бізнесу, країни. Сьогодні вже неможливо стояти осторонь глобальних процесів, які впливають на нас та змінюють майбутнє швидше, ніж ми того хотіли. Як медіакомпанія, ми відчуваємо свою відповідальність не тільки перед читачами, але й усіма мешканцями нашої країни. Тому вирішили зробити наш бізнес більш сталим та еко-орієнтованим. Ми розробляємо стратегію сталого розвитку, яку будемо послідовно впроваджувати у рамках діяльності Burda Media Ukraine, щоб не тільки словом, а й ділом бути причасними до позитивних змін заради майбутніх поколінь. Звісно, наша основна сила та функція – інформаційно-просвітницька, але, незважаючи на це, ми переходимо до впровадження комплексної стратегії сталого розвитку медіакомпанії. І колективна висадка дерев, це перший крок для позитивних, глобальних змін.

Лагутіна Катерина, керівник з впровадження стратегії сталого розвитку Burda Media Ukraine поділилась із колегами далекоглядними цілями компанії та поділилася основними тезами, по яким буде працювати компанія надалі:

Приємно, коли ти можеш розвиватися разом з компанією, у якій працюєш. Створення стратегії сталого розвитку, це не тільки професійний, але і особистий виклик. Ми — перша медіакомпанія в Україні, яка переходить на sustainable формат та впроваджує стратегію відповідно до 17 цілей ООН. Тому відчуваємо відповідальність за індустрію і хотіли б стати позитивним прикладом для колег. Я вірю, що дуже скоро сталий розвиток стане не вибором, а необхідністю, тому для нас дуже важливо почати позитивні зміни сьогодні і з себе.

Окрім висадки ялинок, власники ферми провели екскурсію по своїм теплицям і розповіли про механіку вирощування органічної продукції. Гості «Родинного добробуту» мали можливість побачити, в яких умовах ростуть баклажани, огірки, а також інші сезонні овочі та фрукти без шкідливих пестицидів та інших хімікатів.

Еко-пікнік пройшов на свіжому повітрі, що також вписується в рамки коронавірусних обмежень.

За атмосферу на святі відповідав радіоведучий Серж Гагарін.

Детальний фотозвіт дивіться в галереї 

⇓⇓⇓


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты