Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="226264"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Як пройшла презентація унікальної дитячої книги “Крадій спогадів”

Old date:
Current date: 2021.01.20
New date: 2019.09.13
0
12 вересня відбулася презентація унікальної дитячої книги Володимира Нікітенка - “Крадій спогадів”. Презентацію відвідало ба

12 вересня відбулася презентація унікальної дитячої книги Володимира Нікітенка — “Крадій спогадів”.

Презентацію відвідало багато гостей та друзів автора, серед яких був голова Меджилісу кримсько-татарського народу Рефат Чубаров, заслужена артистка України та ведуча Анна Заклецька, багато митців, громадських діячів, а також дітки, яким до вподоби творчість пана Володимира. Усі гості отримали автографи від автора та мали змогу придбати книги за символічну ціну.

Музичний супровід презентації книги “Крадій спогадів” забезпечив відомий еклектичний гурт SHOPPING HOUR. Книгу надрукувало видавництво “Діпа”. Організаторами презентації виступила студія анімації GoodDeedsAnimation. Вона ж у свою чергу є своєрідним продовженням життя книг пана Нікітенка, оскільки перетворює їх на анімаційні, якісні мультфільми. Ілюстратором оформлення та малюнків для книги виступив Андрій Щербак.

“Крадій спогадів” – дитяча казка про боротьбу сміливих дітлахів з таємничими Кримським Згадкожером, заради повернення друзів, їх спогадів та рідної землі. Через казкову призму автор розповідає малечі про часточку нашої історії, про Крим, що має жити у наших згадках, про сміливість дітей, яким важливо пам’ятати український Крим, бо жива пам’ять – це запорука перемоги.

Пройшло 5 років з того часу, як Крим став окупованою ворогом територією України.  Діти, народжені у недалекому 2014 році скоро підуть до школи, але вони не мають ніяких спогадів про літо на березі Чорного моря, про аромати ялівця на стежках гори Чатир-Даг, про український Крим.

“Забуття ставить нас обличчям перед новими викликами. Боротьба можлива до тих пір поки ми пам’ятаємо за що боремося і поки ми ділимося цією пам’яттю з нашими дітьми. Можливо саме вони продовжать боротьбу за нашу землю і країну” – сказав автор книги пан Нікітенко. На презентації книги усім подарували сонцезахисні  каптурики та пластир від мозолів, які автор сказав усім взяти з собою у майбутні похіди Кримом. На каптуриках символічно написали “Крим 2020”.

“Книга “Крадій спогадів”  містить надзвичайно важливу метафору. Адже кримсько-татарський народ і я зокрема боролися за свої права і землю тільки тому, що ми зростали на розповідях наших батьків, ми берегли та передавали з покоління в покоління свою історію та спогади про рідну землю. Поки спогади живі – жива і боротьба. Я радий, що навіть у дитячих книгах ми підіймаємо такі важливі питання. Це має прочитати кожна дитина разом зі своїми батьками. Ми відповідальні за те, за що боротимуться наші діти і яку історію вони знатимуть про себе та свою землю.” – сказав пан Рефат Чубаров.

“Я мати трьох діток дуже уважно ставлюся до контенту, який дивляться чи читають мої діти. Хочу сказати, що сьогодні це питання національної безпеки. Ворог не спить і вже працює над спогадами нових поколінь. Спаплюжує нашу історію, обезцінює наші спогади та підсовує нашим дітям безліч негативного контенту, який деморалізує дитячу свідомість.  Це наче бомба уповільненої дії, яка проявиться коли ми не будемо на це очікувати. Тому я дуже радію коли з’являються такі гарні книги як “Крадій спогадів” – сказала у своєму виступі Анна Заклецька.

“Хтось страшний, з зеленими очима перетворює спогади людей на пил і цілі селища з людьми зникають з атласів і мап. Смілива дівчинка Богдана та її друзі мають врятувати від забуття своє село у підніжжя гори Чатир-Даг. Саме вони переможуть Крадія Спогадів та повернуть людям пам’ять.”

Це вже третя книга автора. Першими були відомі: “210 добрих справ” та “Нікчеми”. Усі три книги пана Нікітенка сповнені ціннісного сенсу, який виховує у читача доброту та милосердя. Лише пам’ять і спогади про наших рідних, нашу історію та землю не дадуть забути хто ми є насправді.

Придбати книгу можна ТУТ!

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: