Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="262192"]
Материалы на украинском языке

Весілля при надії: 8 вагітних зіркових наречених

0
У житті буває різне, традиційні й звичні моделі поведінки умовні та порушуються постійно. А порядок "весілля → вагітність" вже пого

У житті буває різне, традиційні й звичні моделі поведінки умовні та порушуються постійно. А порядок «весілля → вагітність» вже поготів. Українські знаменитості доводять: соромитися тут нічого.

тіна кароль весілля

 

Тіна Кароль

У листопаді 2008 року у Тіни й Євгена Огіра народився малюк. А за п’ять місяців до цього пара відзначила весілля на Мальдівах і вінчання в Успенському соборі Києво-Печерської лаври.


тина кароль свадьба

Джерело: instagram©_fantina

Катя Осадча

 «Наша мама була такою великою! Вона весь час сиділа, а всі навколо неї танцювали.» — розповідає чоловік Катерини, Юрій Горбунов.

У зоряної пари було не весілля, а весільна вечірка. Тому що сьогодні церемонія, а через 15 днів народився син Іван.

Катя Осадча весілля

Джерело: instagram©kosadcha

Лілія Ребрик

У Лілі та Андрія зайняло вісім місяців від дня весілля, щоб відсвяткувати народження дочки Діани. Чи була телеведуча в положенні під час розпису? Була!

Лілія Ребрик весілля

Джерело: телепередача «Танцюють всі — 4».

Слава Камінська

Син солістки групи НеАнгели та пластичного хірурга Едгара Камінського був присутній на весіллі своїх батьків. На той момент Слава вже п’ять місяців як була при надії.

Слава Камінська весілля

Джерело: Instagram@babaslavka.

Регіна Тодоренко

Влад Топало зробив пропозицію Регіні на яхті в Середземному морі. На питання «чи будеш ти моєю дружиною?» співачка відповіла «подивися на мій живіт, у мене немає вибору». Тоді вона була на сьомому місяці вагітності, в ЗАГС вони прийшли на дев’ятому.

Регіна Тодоренко вагітна

Джерело: Instagram @reginatodorenko.

Оля Полякова

Співачка зізналася, що виходила заміж на п’ятому місяці вагітності.

Оля Полякова весілля

Джерело: Instagram @polyakovamusic.

Кеті Топурія

Зовсім недавно відбулося весілля співачки й вона навіть похвалилася фотографіями, на яких видно її великий животик.

Кеті Топурія весілля

Джерело: @keti_one_official.

Ганна Саліванчук

У актриси твердий характер. Вона побачила свого майбутнього чоловіка і відразу сказала: «Хочу від нього дітей». А через сім місяців пішла під вінець. І не одна, а з дитиною під серцем.

«Ми почали дуже швидко робити дітей, тому що я побачила в ньому чоловіка, від якого я хочу сина. Я хочу, щоб мій син був схожий саме на нього, з такими генами».

ганна саліванчук вагітна

Источник: Instagram @salivanchuk.anna.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты