Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="222967"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Вчені назвали продукт, який захистить від діабету

Old date:
Current date: 2021.04.16
New date: 2019.08.16
0
Група медиків з Фінляндії в ході дослідження виявила продукт, який слід включити в свій раціон для профілактики цукрового діабету.

Група медиків з Фінляндії в ході дослідження виявила продукт, який слід включити в свій раціон для профілактики цукрового діабету.

сахарний діабет

Джерело: instagram @dr.endocrinologist07

Включайте в раціон курячі яйця і ви не захворієте на цукровий діабет другого типу. До такого висновку прийшли вчені зі Східної Фінляндії.

Всього чотири курячих яйця в тиждень допомагають в два рази знизити ризик розвитку цукрового діабету у людини.

Цукровий діабет виникає, в основному, через неправильне харчування, ожиріння, а також генетичну схильність до цього захворювання. Для профілактики діабету, експерти рекомендують включати в своє меню курячі яйця.

сахарний діабет

Джерело: [email protected]_obyavlenyi_bayanaul

До такої думки фахівці дійшли після дослідження 2300 осіб середнього віку, за раціоном харчування яких учені спостерігали протягом 30 років. 430 осіб з усіх учасників хворіли на діабет. З’ясувалося, що у добровольців, які вживали 4 курячих яйця в тиждень, ризик розвитку діабету знижувався на 37%, на відміну від учасників, які їли одне яйце в тиждень. А якщо порівняти з тими, хто зовсім не споживав яйця, то ризик розвитку цукрового діабету знижувався в два рази.

сахарний діабет

Джерело: [email protected]

Раніше вчені, навпаки, стверджували, що курячі яйця сприяють розвитку цього захворювання. Але фінські експерти вважають, що діабет викликають шкідливі звички, велика кількість м’яса в раціоні і гіподинамія. А корисні речовини, які містяться в курячих яйцях, не дадуть шансів для розвитку цієї хвороби.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Мой ребенок - онлайн журнал для современных родителей Мой ребенок - онлайн журнал для современных родителей
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: