Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="221835"]
Материалы на украинском языке
 • Скидки только для наших читателей
 • Скидки только для наших читателей

Вчені назвали 7 небезпечних продуктів для дітей

Old date:
Current date: 2021.04.12
New date: 2019.08.09
0
Міжнародна група вчених з Університету Дьюка в США і Національного університету Сінгапуру, займаючись проблемою дитячого ожирінн

Міжнародна група вчених з Університету Дьюка в США і Національного університету Сінгапуру, займаючись проблемою дитячого ожиріння, вивела сім найшкідливіших для дитячого організму продуктів, які повинні бути виключені з дитячого раціону.

7 небезпечних продуктів для дітей

Джерело: [email protected]

У категорію «шкідливі продукти» вчені заносили насамперед все, що має високу калорійність, але вкрай незбалансований склад.

НА ВСЕ ЖИТТЯ

Всі ми знаємо про те, що деякі продукти, які продаються в супермаркетах, дітям їсти не можна. Але не знаємо чому. Звичайно, у кожної дитини свої особливості організму і шкідлива їжа, яка дозволялася в дитинстві, може «відгукнутис» по-різному. Але доктора відстежують дві основні лінії проблем зі здоров’ям. Перша — ожиріння, друга — цукровий діабет. Обидві проблеми тягнуть за собою безліч інших.

ДИТЯЧЕ ОЖИРІННЯ — ВЕЛИЧЕЗНА ПРОБЛЕМА

Дитяче ожиріння — проблема, яка турбує докторів все більше і більше. Адже жирові клітини, сформовані в дитинстві, вже ніколи не зникають. Вони можуть змінюватися в розмірі, але зникнути повністю — ніколи. Тобто потенційна загроза виникнення зайвої ваги буде існувати все життя.

Ось чому закладені в дитинстві передумови ожиріння з величезними труднощами коригуються в більш зрілому віці, коли всі органи і системи вже сформовані.

7 небезпечних продуктів для дітей

Джерело: Fotolia

А ожиріння — це не тільки зовнішній вигляд, який, до речі, теж може дуже сильно впливати не тільки на особисте життя людини, але і на кар’єру. Адже це цілий букет супутніх захворювань, серед яких на одному з перших місць — серцево-судинні.

Причиною виникнення зайвої ваги у дитини є не тільки шкідливі продукти, а й малорухливий спосіб життя. Гаджети замість рухливих ігор — це біда, величезна і реальна біда.

ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ У ДІТЕЙ — СУМНА ПРИКМЕТА НАШИХ ДНІВ

Діабет у 8-9-річних дітей — це вже не рідкість. І ця проблема не генетично-обумовлена. Цукровий діабет у дитини — це хвороба способу життя. І шкідливі продукти — перші серед причин виникнення цієї проблеми. Перегляньте раціон своєї дитини! Але пам’ятайте, що поряд з надлишком шкідливих солодощів у виникненні цукрового діабету винен і нерухомий спосіб життя.

7 небезпечних продуктів для дітей

Джерело: pixabay.com

ЗАБУДЬТЕ ПРО ЦІ ПРОДУКТИ!

Експерти Брістольського університету Великобританії дають ось такий перелік абсолютно шкідливих продуктів:

 • чіпси
 • картопля фрі
 • смажена риба
 • смажене м’ясо
 • солодкі і борошняні десерти
 • перероблене масло
 • солодкі напої, зокрема газована вода.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Статьи по теме:

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (2 оценок, среднее: 2,00 из 5)
Мой ребенок - онлайн журнал для современных родителей Мой ребенок - онлайн журнал для современных родителей
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: