Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="257793"]
Материалы на украинском языке

Учені виявили фактор, який у 6 разів підвищує ризик смертності від COVID-19

0
Учені з'ясували, який фактор впливає на ризик смертності від коронавірусу. Спеціалісти виявили чинник, який підвищує ймовірність т

Учені з’ясували, який фактор впливає на ризик смертності від коронавірусу. Спеціалісти виявили чинник, який підвищує ймовірність тяжкого перебігу хвороби у 6 разів.

Новини про коронавірус

Джерело: freepik

Результатами своїх досліджень поділилися учені з Університету Ліверпуля. Експеримент проводився на мишах. В процесі стало відомо, що тварини, які підхопили грип, а потім коронавірус мали важчий перебіг хвороби.

Таким чином, учені дійшли висновку, що одночасна циркуляція в організмі кількох вірусних патогенів негативно впливає на організм та підвищує ризик смертності. Серед гризунів схильність до смерті через конкуренцію двох захворювань була у 6 разів вищою, ніж у інфікованих лише коронавірусом.

Що впливає на смертність через COVID-19

Джерело: freepik

Попереднє дослідження лікарів стосувалося причин, через які виникають ускладнення під час зараження коронавірусом. Щоб виявити причини, спеціалісти проаналізували дві групи людей з різними типами важкості COVID-19.


Дослідження дало змогу зрозуміти, чому перебіг коронавірусу буває різним та на що це впливає. Ключовий фактор розвитку тяжкої форми COVID-19, як кажуть вчені, залежить від рівня лейкоцитів у крові.

COVID-19 симптоми

Джерело: freepik

До такого висновку медики прийшли, проаналізував дані 27 пацієнтів з важким станом та 25 осіб з позитивним тестом, але іншою причиною хвороби. Вони вивчили вірусне навантаження через зразки мазків з горла, а також рівень імуноглобулінів, цитокінів та імунних клітин через зразки крові.

З’ясувалося, у пацієнтів був різний рівень імунних клітин. У людей без симптомів CD4 та рівень лейкоцитів вищий, а саме вони відповідають за реакцію організму на вірусний збудник. Вчені ще планують вивчати свої результати, щоб впевнитися у зв’язку рівня лейкоцитів та перебігу коронавірусної хвороби.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты