Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="260120"]
Материалы на украинском языке

Трейлер першого в Україні новорічного дитячого мюзиклу «Ульотний Новий рік»!

Old date:
Current date: 2022.05.27
New date: 2020.12.16
0
Прем'єра першого в Україні дитячого мюзиклу «Ульотний Новий рік» від Студії мистецтв Smile. На онлайн-платформі Megogo фільм буде доступ

Прем’єра першого в Україні дитячого мюзиклу «Ульотний Новий рік» від Студії мистецтв Smile. На онлайн-платформі Megogo фільм буде доступний з 30 грудня. Перегляд – безкоштовний.
Головну роль виконує народна артистка України Тамара Яценко.

«Дитячий мюзикл-кіно – це приваблива історія. Коли мені запропонували роль – я залюбки погодилась взяти участь у цій задумці. В Україні такий жанр не дуже поширений. Тому я впевнена, що за цим буде цікаво спостерігати» — каже Тамара Яценко, народна артистка України.


Також у фільмі бере участь супер фіналістка талант-шоу «X-фактор» Марія Рак та вихованці Студії мистецтв Smile.

«Хтось скаже, що ми божевільні, і деякою мірою буде правий. Адже знімати фільм у час пандемії – це ще той виклик. А ще й вперше – це подвійний азарт. Зйомки не раз переносились, зміщувався графік, змінювались локації, але ми з усім справились. Тепер чекаємо на прем’єру і запрошуємо всіх до перегляду з 30 грудня на Megogo» — говорить Павло Глазков, продюсер фільму, автор ідеї та директор Студії мистецтв Smile.


Режисеркою-постановницею стрічки стала Анна Акулевич — авторка фільму «Джамала.UA».

«Ульотний Новий Рік – це добра музична пригода. Нам всім зараз не вистачає таких історій. Багато хто чекає цей Новий Рік як ніколи, а такі стрічки – зроблять очікування ще більш захоплюючим. Чекаємо на прем’єру і сподіваємось на ваші позитивні емоції» — зазначає Анна Акулевич.


Стрічка супроводжується кавер-версіями українських хітів, що інтегровані у вигляді відеокліпів.

За сюжетом команда дітей з тренеркою (Тамара Яценко) вирушає на концерт з унікальним номером зі скіпінгу. Але один герой травмується на генеральній репетиції і не може приєднатися. Маючи розвинуті знання в IT, хлопчик робить все, аби інші учасники не полетіли теж. В аеропорту з тренеркою та дітьми починають відбуватись дивні речі. Команді необхідно не лише встигнути на літак, але й розтопити крижане серце вередливої менеджерки аеропорту.

Зйомки відбувались у Києві на бортах літаків та в аеропорту Харкова.Источник: youtube, автор: Студія мистецтв Smile


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x