Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="262918"]
Материалы на украинском языке

ТОП-3 безкоштовні курси для допитливих учнів

Old date:
Current date: 2022.05.19
New date: 2021.02.26
0
Якщо вчитися щодня, так можна і навчитися! А якщо серйозно – лише постійна робота над собою, пошук нових знань та розвиток навичок д

Якщо вчитися щодня, так можна і навчитися! А якщо серйозно лише постійна робота над собою, пошук нових знань та розвиток навичок допоможуть досягти успіху в майбутньому. Звісно, починати ніколи не пізно, але що раніше, то краще! Тож ставати на шлях успішної людини варто ще у школі, не обмежуючися навчальною програмою та звичними предметами в розкладі. 

Источник: Shutterstock

Логічно, якщо навчатися додатково, то має бути цікаво! Інакше навіщо витрачати свій вільний час? Ми чудово це розуміємо, а тому дібрали кілька цікавих курсів для школярів, які допоможуть отримати нові знання та відкрити нові горизонти, і при цьому зроблять це надзвичайно захопливо! 
«На Урок»: Лідерство: 6 найважливіших навичок

Яку професію обрати в майбутньому? Варіантів безліч! Але який би варіант діти не обрали, важливо бути завжди впевненими у собі, вміти приймати складні рішення, доводити свою думку та, зрештою, досягати успіху. Цьому можна та варто вчитися! І зробити це можна на курсі «Лідерство: 6 найважливіших навичок» від освітнього проєкту «На Урок». Курс розраховано на учнів 9-11 класів, його основна мета – допомогти дітям стати більш упевненими у собі, розкрити потенціал, визначити сильні сторони. Адже коли ти знаєш, що саме є твоєю перевагою, то точно зможеш досягти успіху! 


Курс передбачає 6 занять у формі онлайн-тренінгу. Фактично це захопливий інтерактив, під час якого учасники працюватимуть із досвідченою тренеркою з емоційного інтелекту. На дітей чекають інтерактивні вправи, цікаві обговорення та нестандартні домашні завдання. І все це допоможе розвинути лідерські навички!

Курс стартував 10 лютого, заняття проходитимуть щосереди о 17:30. Перші 2 лекції вже доступні в записі.


Курс безкоштовний.

Зверніть увагу: на платформі освітнього проєкту «На Урок» є багато цікавих платних курсів, які стануть у пригоді під час підготовки до ЗНО і не тільки!


BeSmart: підготовка до ЗНО

Інтернет-платформа BeSmart це чудова можливість підготуватися до ЗНО, випробувати власні сили та просто прокачати знання з певних предметів (навіть якщо складати тест ще зарано). На платформі учнів знайдуть детальні розбори пробних ЗНО (якщо діти хотіли зрозуміти, які завдання будуть у тестах, то саме час переглянути їх!), а також курси підготовки до тестувань із різних предметів.

До кожного курсу входить кілька десятків (а десь і більше сотні!) відеолекцій, присвячених певним темам, а також тести для самоперевірки. Це чудовий варіант для тих, хто прагне отримати якомога більше балів на зовнішньому незалежному оцінюванні та вступити до омріяного університету.


Курси безкоштовні та завжди доступні для перегляду. 

Студія коду: кожен може вивчати інформатику


Інформатика надзвичайно цікавий для учнів та неймовірно важливий предмет. Тож якщо є можливість отримати більше знань, то варто нею скористатися! Зробити це можна завдяки Студії коду, яка розробила цікаві курси для дітей різного віку. 

Платформа пропонує кілька зручних варіантів роботи, серед яких прискорений курс з основ інформатики (розрахований на учнів віком від 10 до 18 років), безмашинні вправи (виконувати їх можна починаючи з 6 років) та короткі курси, що тривають не більше години (є варіанти для дітей будь-якого віку). 

Курси безкоштовні, починати можна будь-коли, діти можуть працювати в зручному для себе темпі. Сучасний світ відкриває безліч можливостей, головне наполегливо працювати та прагнути постійно отримувати нові знання. І тоді успіх не забариться. Ми ж не хочемо чекати його надто довго, чи не так? Тож уперед, до знань!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x