Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="228799"]
Материалы на украинском языке

Що можна їсти на ніч: 5 безпечних продуктів

Old date:
Current date: 2022.10.06
New date: 2019.10.10
0
У відповідь на питання «Що можна їсти на ніч» фітнес-тренери тільки презирливо зморщують ніс: «Хочете схуднути - віддайте вечерю зл

У відповідь на питання «Що можна їсти на ніч» фітнес-тренери тільки презирливо зморщують ніс: «Хочете схуднути — віддайте вечерю злому ворогові!». Дієтологи більш толерантні — всі без винятку дозволяють в якості вечері кефір, деякі можуть дозволити варене яйце, приготовані на пару овочі.

 безпечні продукти, корисні продукти

Источник: GettyImages

Але що робити, якщо вранці, поки сила волі сильна — вівсянка, обід пропущений через «Ніколи!», А вечерю … А ввечері перед голодним внутрішнім поглядом так і миготить все, на що дієтологи наклали своє табу. «Сон на голодний шлунок не менш шкідливий, ніж на переповнений» — стверджують лікарі іншої спеціалізації — фізіологи. Він не приносить відпочинку і вкрай негативно впливає таким чином на загальний стан. Тому вечерю, якщо ви дуже голодні, все-таки не поспішайте роздавати ворогам. Краще перегляньте її складові та зробіть правильний вибір.

Чи можна їсти на ніч овочі і фрукти?

Тут правило просте — солодкі фрукти їсти не можна. Що стосується овочів, то їх на ніч їсти можна. Тільки майте на увазі, що сирі овочі не дають відчуття насичення — потрібно з’їсти, вибачте, тазик моркви, щоб відчути, що голод вгамувався. А великі обсяги їжі в шлунку, який разом з вами ось-ось прийме горизонтальне положення — собі на шкоду. Тому, якщо вже є щось на ніч, так нехай це будуть пропарені або тушковані овочі. Температура страви має досить велике значення: все тепле — «рідніше» для організму, тому і сприймається швидше і відчуття насичення, відповідно, виникає швидше.

 безпечні продукти, корисні продукти

Джерело: instagram @bella.perm

Чи можна їсти на ніч м’ясо?

М’ясо дає дуже швидке відчуття насичення і це його однозначний «плюс». Але навіть нежирна курятина, без шкірки, перетравлюється не менше 2-3-х годин. І це — мінус. Адже сон при працюючому на-повну шлунку навряд чи можна назвати повноцінним відпочинком і відновленням сил. Тому м’ясо на вечерю (дуже невеликий шматочок) можна дозволити собі тільки в тому випадку, якщо почуття голоду дуже велике.


А як щодо риби на ніч?

Допустимий невеликий шматочок запеченої риби. Її дуже великий плюс — швидке відчуття насичення і таке ж інтенсивне засвоєння: через дві години після вечері ваш шлунок буде вільний.

 безпечні продукти, корисні продукти

Джерело: Shutterstock

Можна їсти на ніч яйця?

Так, яйце всмятку на ніч — фігурі не на шкоду. Яєчний жовток засвоюється приблизно хвилин за 40, білок трохи довше.

Про молоко та молочні продукти

Гаряче молоко з медом на ніч — природне снодійне. І дуже хороший спосіб позбутися від почуття голоду. Але молоко — не найлегший продукт для шлунка. Якщо молоко нежирне, воно засвоїться приблизно через півтори-дві години. Жирне молоко зажадає вже більше двох годин на засвоєння. Приблизно такі ж тимчасові інтервали і у сиру. До речі, деякі дієтологи вважають сир з овочами (але не фруктами!) ідеальною вечерею. Так само як і кисломолочні продукти, які можна їсти на ніч, будучи впевненою в тому, що це — однозначно на користь.

 безпечні продукти, корисні продукти

Джерело: [email protected]


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты