Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="260166"]
Материалы на украинском языке

Робити СЬОГОДНІ, щоб було ЗАВТРА

Old date:
Current date: 2022.05.23
New date: 2020.12.18
0
Вы можете прочитать эту статью на русском
Вперше береш свою дитину на руки і не тямиш себе від щастя, і вже в цей момент твоє серце не лише твоє. Тепер воно завжди бігає з ним.

Вперше береш свою дитину на руки і не тямиш себе від щастя, і вже в цей момент твоє серце не лише твоє. Тепер воно завжди бігає з ним. Йому лише декілька годин, а ти вже переживаєш за його майбутнє. Яким воно буде? Що чекає на твоє маля? Чи не передалися йому хвороби родичів, чи не приховує кров хворобу, яка колись може змінити життя всієї родини, а в твоїй голові лише одне питання — чи можу я цьому зарадити?
BabyScreen — зупинити хворобу до появи симптомів

Більшість дітей народжуються здоровими. Проте, існують вроджені гормональні і метаболічні порушення, які неможливо визначити у новонародженого за зовнішніми ознаками. Аби не дати хворобі стати господарем у майбутньому – на допомогу прийде BabyScreen.

Метою скринінгу є захист дітей від супутніх з вродженими захворюваннями проблем здоров’я і розвитку. На жаль, ці хвороби важкі у діагностуванні, бо ранні ознаки часто відсутні або малопомітні. На той час, коли у дитини проявляється відставання в розвитку, на підставі якого лікар зможе запідозрити наявність хвороби, необоротне ушкодження мозку, на жаль, вже виникло. Головне – не гаяти час.


Тож перші дні життя твого скарбу – це саме той момент, коли краплина крові вирішує майбутнє.

BabyScreen додасть впевненості, що Ваша дитина здорова!

Компанія «Фармбіотест» пропонує розширений скринінг новонароджених на виявлення 31 спадкової хвороби обміну речовин.


Як відбувається обстеження?

Процедура відбору зразків швидка і проста. У перші дні життя в пологовому будинку або дитячий лікарні у дитини з п’яточки береться крапля крові, яку наносять на спеціальну тест-картку з фільтрувального паперу. Після висушування зразки крові відправляють в лабораторію.

Чи є процедура болючою для дитини?


Процедура швидка і не викликає у дитини особливих хворобливих відчуттів, дитина може на мить відчути дискомфорт і заплакати, але зазвичай одразу заспокоюється на руках у батьків.

Навіщо тестувати дітей так рано?

Чим раніше діагностується хвороба, тим менше ризик незворотного пошкодження мозку. Щоб максимально уникнути виникнення наслідків бажано почати лікування протягом першого місяця життя.


Результат і подальші дії

ТОВ «Клініко-діагностичний центр «Фармбіотест» досліджують кров вашого малюка на найсучаснішому обладнанні згідно з провідними Європейськими рекомендаціями з неонатального скринінгу. Результат буде готовий вже за три дні. В разі підозри на наявність захворювання, уточнюючу діагностику проведуть безкоштовно і сам на сам з бідою не залишать. Якщо захворювання підтвердиться –лікування та супровід дитини відбувається під пильним наглядом команди професійних лікарів ДУ «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології ім. академіка О.М. Лук’янової НАМН України».

Батькам не варто чекати, поки скринінг новонароджених «прийде» в ваш регіон. Ми чекаємо на Ваш лист з тест-карткою з будь-якої точки України. Наші центри з 2019 року надають цю послугу, зверніться за консультацією і отримаєте ще більше інформації.


ТОВ «КДЦ «Фармбіотест»

вул. Почаївська, 9, м.Рубіжне,

Луганська обл., Україна

+38(050) 381 88 80

baby-screen.com.ua


BabyScreen простою мовою — це здорова дитина і щасливі батьки, які насолодяться не лише першими кроками малюка, але і першими, такими важливими словами як «мама» і «тато». Відповідальні батьки – здорова дитина!


Пам’ятайте, що самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я, обов’язково консультуйтеся з лікарем


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x