Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="257741"]
Материалы на украинском языке

Посадовиця ВООЗ назвала дві головні відмінності коронавірусу від грипу

Old date:
Current date: 2022.08.16
New date: 2020.12.11
0
Про відмінності грипу та коронавірусу лікарі кажуть давно. Обидва захворювання мають схожу симптоматику та все ж в дечому різнять

Про відмінності грипу та коронавірусу лікарі кажуть давно. Обидва захворювання мають схожу симптоматику та все ж в дечому різняться. Цього разу головні критерії в діагностиці хвороби пояснила керівниця Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Відмінності грипу та коронавірусу

Джерело: freepik

Ми вже знаємо, що грип та коронавірус мають схожу клінічну картину. В першому та другому випадках розвивається респіраторне захворювання, яке може мати легку чи важку форму і навіть призвести до смерті.
Восени та взимку грип є сезонним захворюванням, а на додачу продовжує бушувати пандемія. Симптоми цих двох захворювань досить схожі — підвищення температури, слабкість, головний біль, ломота у тілі, біль у горлі, кашель.

Як пояснила керівниця Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо реагування на грип Енн Моен, обидві хвороби здатні перебувати в організмі одночасно. Через схожість ознак захворювання вона рекомендує обов’язково робити тест на коронавірус, щоб достеменно знати, який вірус погіршує здоров’я.


Грип та коронавірус

Джерело: freepik

При цьому посадовиця зазначила, що відрізнити COVID-19 від грипу все ж можна за допомогою двух факторів — це втрата нюху та смаку, які відбуваються саме внаслідок інфікування коронавірусом.

Щоб запобігти неправильного лікування, слід вчасно звертатися до лікаря. Хоча втрата нюху та смаку підвищує ймовірність коронавірусу, проте самостійне встановлення діагнозу, а тим паче самолікування, до добра не доведуть.


Також керівниця ВООЗ закликала людей у групі ризику та вагітних жінок з ознаками ГРВІ обов’язково одразу проходити обстеження після виявлення перших симптомів. Зволікання може спричинити небезпечні для життя наслідки.


Людям з легкими ознаками захворювання рекомендовано залишатися на самоізоляції вдома. А з виникненням більш складних проблем, як висока температура чи ускладнене дихання, варто одразу звертатится по допомогу до лікаря.


Грип та COVID-19 - симптоми

Джерело: freepik

Нагадуємо, захистити себе та близьких від інфікування можна, дотримуючись досить простих правил індивідуального захисту.


  • Мийте руки 20–40 секунд теплою водою з милом чи обробляйте їх антисептиком із вмістом спирту не менше 60%;
  • Дотримуйтесь дистанції 1,5 м;
  • Не торкайтеся обличчя, зокрема очей, носа і рота;
  • Термічно обробляйте продукти харчування;
  • У разі появи перших симптомів ГРВІ звертайтесь до свого сімейного лікаря.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x