Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="248526"]
Материалы на украинском языке
  • Скидки только для наших читателей
  • Скидки только для наших читателей

Ниркова недостатність: 7 симптомів, які важливо не пропустити

Old date:
Current date: 2021.09.21
New date: 2020.06.09
0
Нирки є одним з головних органів в організмі людини, а тому за їх здоров'ям потрібно стежити особливо ретельно. Ниркова недостатніс

Нирки є одним з головних органів в організмі людини, а тому за їх здоров’ям потрібно стежити особливо ретельно. Ниркова недостатність — серйозна та небезпечна хвороба, для ефективного лікування якої дуже важливо виявити недуг на ранній стадії.

симптомы, почечная недостаточность, симптомы почечной недостаочности

Джерело: healthy24

Нижче ви знайдете 7 симптомів, які обов’язково повинні вас насторожити та підштовхнути записатися на прийом до фахівця.

Підвищена набряклість

Не секрет, що нирки впливають на циркуляцію рідини в нашому організмі і якщо вони не справляються, то тіло починає набрякати. Особливо варто насторожитися, якщо ви все частіше почали помічати, що у вас набрякають ступні, ноги, щиколотки, руки і живіт. В цьому випадку візит до лікаря потрібно зробити невідкладно.

Сильний висип

Для пубертатного періоду наявність акне та висипань — звична справа, але якщо різного роду запалення й висипання на шкірі є і в зрілому віці, це має насторожити. Часто це симптом ниркової недостатності. Вся річ у тім, що при збої роботи нирок токсини з організму просто перестають виводитися, а значить накопичуються та незабаром виявляються на шкірі у вигляді прищів або фурункулів.

симптомы, почечная недостаточность, симптомы почечной недостаочности

Джерело: healthy24

Проблеми із сечовипусканням

Це, мабуть, найпоширеніший та найочевидніший симптом. Якщо раптом ви помітили, що процес походу в туалет став викликати дискомфорт і хворобливі відчуття, кількість сечі змінилася, вона стала темнішою або пінистою — значить ваші нирки сигналізують, що з ними далеко не все гаразд.

Постійне відчуття втоми

Звичайно, таке відчуття може виникнути через великі розумові або фізичні навантаження та при відсутності відпочинку. До того ж більшість хвороб супроводжується цим симптомом. Але якщо він присутній в парі з якимось з цього списку, то тут все очевидно — необхідно комплексне обстеження нирок.

Озноб

Ще один загальний симптом, який цілком може вказувати на проблему з нирками. Вся річ у тім, що ниркова недостатність часто супроводжується анемією, а вона якраз і проявляється втомою, ознобом та постійно холодними долонями, і ступнями.

симптомы, почечная недостаточность, симптомы почечной недостаочности

Джерело: healthy24

Біль у попереку

Віна може виникати як з обох сторін, так і тільки з однієї. Особливо варто насторожитися, якщо біль посилюється після довгої прогулянки або активного дня на ногах. Якщо больові відчуття виникають часто, то не варто легковажно думати, що це просто реакція м’язів на навантаження — краще перевіритися.

Металевий присмак у роті

Ще один небезпечний дзвіночок — незникаючий неприємний присмак у роті. Часто він супроводжується втратою чутливості до смаку багатьох продуктів, нудотоюта навіть блювотою. Також може бути присутня втрата апетиту.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: