Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="235720"]
Здоровье семьи

Меланома: 6 ознак небезпечних родимок

Old date:
Current date: 2022.09.29
New date: 2022.05.09
0
Складно знайти людину, на тілі якої не було б родимок. Здебільшого вони нечисленні і нешкідливі. Але бувають випадки, коли родимка н

Складно знайти людину, на тілі якої не було б родимок. Здебільшого вони нечисленні і нешкідливі. Але бувають випадки, коли родимка на тілі може стати небезпечною хворобою, що приносить велику шкоду вашому здоров’ю. Щоб вчасно виявити небезпечне утворення і знешкодити його, зверніть увагу на ці 6 важливих симптомів. Вчасно виявлений кожен з них може врятувати ваше життя!

родимки, родимі плями, меланома, симптоми меланоми

Джерело: [email protected]_a_dermatologist

Які види небезпечні

В першу чергу потрібно визначити, які ж родимки відносяться до зони ризику. До їх переліку входять такі:

  • атипові родимки (вони мають великі розміри, у порівнянні зі звичайними родимками, мають нерівну форму і нечітке забарвлення; найчастіше такі родимки передаються у спадок);
  • меланотичні веснянки Хатчінсона (їх ще називають лентіго, це пласкі плями, що мають кілька відтінків, найчастіше вони з’являються на обличчі у тих, хто старше 50 років);
  • шкірні новоутворення нез’ясованої етиології (вони, як правило, з’являються раптово і дуже швидко розвиваються, є найпоширенішим типом меланоми).

Симптоми меланоми

Наявність одного з виду цих родимок – вже небезпечний дзвіночок і за ними обов’язково потрібно спостерігати. Але особливо вас повинні насторожити симптоми, описані нижче.

родимки, родимі плями, меланома, симптоми меланоми

Джерело: [email protected]_rome

Зміна висоти

Якщо плоска родимка раптом ущільнився і почали з’являтися больові відчуття, то необхідно звернутися до фахівця.


Зміна кольору

Ще один небезпечний дзвіночок – зраді кольору родимки. Вона не повинна ставати темніше. Також небезпечно, якщо навколо плями або всередині нього з’явилися круги іншого кольору.

Дискомфорт

Якщо ви відчуваєте біль або помічаєте, що на родимці з’явилася ерозія, з неї виділяється гній або кров – негайно звертайтеся до лікаря.

Супутникова пігментація

Небезпечно, якщо місце навколо родимки запалилося, набрякло, почервоніло або потемніло, а також якщо навколо родимки почали з’являтися маленькі темні цятки.

родимки, родимі плями, меланома, симптоми меланоми

Джерело: [email protected]_dnevnik_regin

Свербіж і печіння

Важливий симптом – це поява будь-яких дискомфортних відчуттів: свербіж, печіння, поколювання або родимка раптом почала свербіти. Все це дзвіночки, що вимагає особливої уваги.

Зміна структури

Дуже важливий і серйозний симптом – родимка змінила свою структуру. Наприклад, вона розділилася на сектори, які легко обламуються або стала схожа на подряпини, які ніяк не можуть зажити і турбують.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал


Сервис DOC.UAРедактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты